4 thoughts on “FASHIONOPTIC”

 1. Aj ja som navštívila očnú optiku Fashionoptic. Bola som veľmi prekvapená prístupom týchto mladých ľudí. Cítila som s nich chuť nielen pracovať, ale hlavne ochotu pomôcť zákazníkom. Bola som v rôzných optikách, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Cenová dostupnosť je tam naozaj pre každého. V porovnaní s ostatnými optikami majú asi o 30 až 40 % lacnejšie. Kúpila som si u nich rám VERSACE + multifokálne sklá a vyšlo ma to o 4 tis. korún lacnejšie. Držím im palce a želám ich veľa, veľa úspechov. Odteraz nakupujem len vo FASHIONOPTIC.

  Zákaznička Anička K.

 2. Očná optika FASHIONOPTIC sa od 1. marca 2010 spojila s Centrom Optometrie a od teraz sa volajú Prvé Centrum OPTOMETRIE – FASHIONOPTIC. Máme nové sídlo a nové väčšie priestory na Krížnej ulici 58-60 v Bratislave na Trnavskom mýte ( oproti tržnici smerom k POLUSU )

  Spolu poskytujeme ešte lepšie a kvalitnejšie služby. Pracujeme na najmodernejších prístrojoch nielen čo sa týka merania zrakovej ostrosti, ale aj opracovania okuliarových šošoviek a vsádzanie do okuliarových rámov.

  Máme milý, ochotný a odbornejší personál. Získali sme diplom za odbornosť a poradenstvo v oblasti očnej optiky a optometrie. Zaoberáme sa nielen klasickými okuliarmy na bežné nosenie, ale hlavne sme rozšírili portfólio na kancelárske a multifokálne okuliarové šošovky.

  Momentálne u nás prebieha akcia pod názvom : Okuliarové rámy len za 10 EURO. Akcia bola vytvorená pre podporu predaja kvalitnejších okuliarových šošoviek – skiel.

  Naše krédo znie: Garancia najlepšej ceny.

 3. Absolutna nespokojnost nedodrzanie zaručených podmienok .Nikdy viac si v tejto firme nekupim okuliare a ani nikomu neodporúčam.

Pridaj komentár