8 thoughts on “BR Global”

  1. Tato firma je vrchol neserioznosti – nedodrziavanie terminov, jednostranne stavane zmluvy (oni ako dodavatel nemusia nic, vy ako ich odberatel musite vsetko), nezdvihanie telefonov, podsuvanie zmluvy, ktora je vystavena na uplne ine meno, pri preberani tovaru chcu od Vas podpis, ze aj prebehla aj montaz, vy ste si vsetko skontrolovali a ze vsetko je namontovane OK. Zavadzanie, ze konatel je v zahranici. (“pride v pondelok”, v pondelok vam oznamia, ze “pride v stredu”…apod.), neprevedenie dohodnutej montaze…

    Zistil som ze podobne skusenosti s touto firmou ma viacero ludi – preto odporucam – vyvarujte sa jej!!!!!

  2. Obaja majitelia dlžia veľké peniaze! Dajte si na to pozor!!! M.K a J.P sú krásnym obrazom toho ako sa živia ojebávač i!!!!

  3. Otrasné!! Nekvalitná práca, nekvalitné okná, od prezatia zálohy v auguste okná inštalované v decembri, neexistuje konečná faktúra ani po roku!!!!! napriek urgenciám.

  4. Firma mi montovala okná v roku 2006.
    Zmluvu sme podpísali v marci toho roku. Prišiel pán z firmy vymeral okná, spísal zmluvu a chcel čo najskôr zaplatiť zálohu aby mohli dať okná vyrobiť. Montáž bola dohodnutá o tri týždne. Keďže sa v dohodnutý termín nikto nehlásil, tak po asi troch štyroch urgenciách ( a neustálych vyhováračkách o nemožných dodávateľoch) nám ich konečne namontovali na prelome mája júna. Od spísania zmluvy vedeli, že chceme aj namontovať pôvodné vonkajšie rolety. “Nemal to byť problém.” Po namontovaní okien nám bolo tvrdené, že to nieje možné urobiť, lebo rolety majú iný rozmer a vlastne chceli aby sme si u nich objednali montáž nových roliet. Tento problém sa ťahal ďalšie cca 2 mesiace. Dnes viem, že okná sú Poľské, hoci tvrdili, že montujú nemecké okná skladané kdesi v bývalej Juhoslávii, kovania dávajú typu “Maco” z Rakúska. Jedno z tých kovaní mám po dvoch rokoch užívania okien zlomené a nemá mi ho kto vymeniť, lebo firma už asi neexistuje. Telefónne čísla dané v zmluve sú dnes neexistujúce. to isté platí aj o mobile p. Priadku. S takouto firmou nikdy viac!!!

Pridaj komentár