Moderné obrazy do kuchyne nájdete na drevko.sk už od 22 €

Hlasovanie

Kuchyňa je miestom, kde sa stretáva celá rodina dennodenne. Miestom, kde vznikajú najkrajšie vône a chute rôznych jedál. Tie si najlepšie vychutnáme v čistej a útulne zariadenej kuchyni.

Pokiaľ si zariaďujete kuchyňu, alebo tú pôvodnú potrebujete ozvláštniť, máme pre vás jeden tip. Drevené obrazy do kuchyne. Práve dekorácie sú tým, čo robia kuchyňu útulnou. Samozrejme okrem dobre zvoleného nábytku či farby steny. Moderné obrazy dokážu skrášliť jedáleň a kuchyňu a dodať jej originálny dizajn.

Prebudiť svoje chuťové poháriky môžete práve pri pohľade na dekoráciu s motívom jedla. Chuť na dobrú kávu vám môže priniesť nálepka s obľúbeným nápojom a mnoho ďalšieho. Jednoducho, ak bude kuchyňa pekne zariadená, budete v nej tráviť viac času.

Obrazy do kuchyne z drevko.sk vnesú do aj do tej vašej kus harmónie a pohody. Vyrezávané obrazy s kulinárskymi motívmi perfektne dopĺňajú každú jedáleň. Sú minimalistické, zapadnú do každého štýlu a najmä moderné. V drevku vám ponúkame veľké množstvo zaujímavých drevených obrazov s témou jedla, ale aj prírody, kvetín, rodinnej atmosféry a iného.

Drevené obrazy do kuchyne v každom štýle

Obľúbenými sú obrazy kvetov a rastlín, ktoré do kuchyne a jedálne prinesú útulnú atmosféru. Taktiež sú to drevené panely na stenu. Tie zas opticky priestor vyplnia a okrášlia. Netreba zabúdať ani na motýle, sýkorky a ďalšie jemné nálepky. Do kuchyne sú vhodné aj rôzne citáty – napr. citáty o rodine a deťoch, citáty o láske.

Obrazy z dreva sa jednoducho kombinujú so zariadením priestoru. Môžete ich zavesiť do jedálne , nad jedálenský stôl, komodu alebo do kuchyne. Je len na vás, ako kde si dekoráciu z dreva zavesíte.

Všetky obrazy sú vyrábané z kvalitnej HDF dosky hrubej 3 mm. Tým sa na stene vytvára 3D efekt, takže vyrezávaný obraz nepôsobí ako obyčajná nálepka. Taktiež si môžete vybrať ľubovoľný dekor – biela, čierna, antracit, prírodná, dub, buk či sivá. Vďaka tomu si môžete vyskladať spálňu podľa svojich predstáv. Okrem farby máte na výber aj veľkosť rozmeru. Či už preferujete menší nenápadný alebo veľký obraz, u nás si vyberie každý.

Pridaj komentár