24 thoughts on “Ľudmila Kisfaludyová – LK DREVOX”

 1. Objednali sme si dvere s montážou, žiadali sme dodanie v polovici Januára, dohodnuté plus/mínus pár dní(nie pár týždňov). Daná spoločnosť(majteľka) sa správala, ako keby ona bola zákazníkom a my zlodeji. Dvere dodali o 13 dní neskôr, počas oneskorenia nereagovali na urgencie, po dodaní namontovali dvere tak, ako by ste si ich nedali ani do bytového záchodu, nie ešte do reprezentačného priestoru firmy. Platiť chceli všetko predom okrem montáže, čo nám oznámili 2 dni pred dodaním. Jedny dvere boli namontované tak, že obložka na vrchnej strane neprekrývala sadrokartón a ted bola tam cca 1 cm diera. Pri odovzávaní nám bolo povedané, že to je chyba sadrokartónistov, že oni zle urobili robotu, a že za to oni nemôžu, napriek tomu, že u nás daná firma pred dodávkou urobila zameranie(upozornili nás vraj potichu na to, že môže daný problém vzniknúť, neboli ho však ochotní riešiť). Žiadna snaha o zarovnanie diery, iba snaha o zaplatenie peňazí. Keď nedostali peniaze za robotu, tak to narýchlo boli “ochotní” zarovnať. Nehovorím nič o krivej kľučke a ďalších drobnostiach. Na žiadosť o zľavu kôli neskoerj dodávke majiteľka nereagovala. Keďže sme vážená firma a nemáme čas sa naťahovať, danej firme sme za dodávku zaplatili a po dokončení roboty aj za prácu. Chceme len touto formou upozorniť ďaľších potenciálnych zákazníkov na správanie sa spoločnosti ku zákazníkovi.

 2. Nikdy v živote a nikomu neodporúčam. Nedodržiava termíny. Robota maximálne odfláknutá. Zatajuje sa. Má neustále problémy , necháva si v práci mobil, nefunguje jej modem atď… Za tri mesiace iba samé výhovorky. p. Kisfaludyová iba sprostredkuváva ale sama nič nevyrába. Nám zabezpečovala výmenu okien, dvere sapeli a OKZ, kuchynskú linku, atyp dvere, roldor, predsieňové zostavy. Od začiatku marca mala termín do 15 mája. Ešte ani dnes 4.6 nie sú veci dokončené. Všetci čo pre ňu robia tvrdili že prvý krát. NEODPORÚČAM!!!!!!!
  V prípade bližších informácií ivan211@post.sk

 3. Na tuto firmu si dajte pozor neplatí ,vlastne nič nevyrába sukromným firmám neplatí ako je možné že vôbec ešte je natrhu odobere prácu takým firmám ktorý pracuju presne a napriek tomu maju málo práce .Spozdravom jedna stolárska firma ktorá zháňa svoje peniaze

 4. Touto cestou sa ospravedlnujem firme že údaje sú nepravdivé 12,11,2008 a moje výčitky boli predčasné.LK- DREVOX

 5. Uvedenú firmu neodporúčam. Pani Kisfaludyová nedodržiava termíny, zavádza, vyhovára sa a zatajuje sa.

 6. Uvedenú firmu neodporúčam môj manžel pre nich pracoval a do dnešného dna nemá vyplatené peniaze , Robota odrobená a peniaze nikde !!! Tak ludia , ktorý zháňate prácu tak si rozmyslite sto krát či to skúsite tu ,lebo dopadnete ako mi! A ako sme zistili nebol jediný ,ktorého nevyplatila!!! No to sa potom podniká !!!!!!!!!

  1. Dobrý deň,
   vyrábal som pre túto firmu dvere a doteraz mi nezaplatili ani €. Majiteľka je jeden veľký klamár , stále sa zatajuje a nedá sa s nou normálne komunikovať. podarilo sa Vám nejako vyriešiť Váš problím? Ďakujem

 7. LK Drevox v žiadnom prípade neodporúčam. Majiteľka nedodržiava termíny, zavádza, nedá sa jej veriť !!!

 8. Len tie najhorsie skusenosti – majitelka klame, vyhovara sa, nedodrziava terminy a kasle na zakaznika, hlavne, ze zinkasuje zalohu. Vsertkym znamym odkazem, aby sirili o tejto “firme” len to najhorsie a este aj to bude malo …

 9. Firmu neodporúčam. Objednali sme si u nich vitríny a nič nám nevyrobili. Dohodnuté bolo že sa vyrobia do dvoch mesiacov. Po pol roku sme chceli vrátiť zálohu a vďaka dobrému právnikovi sa nám po roku podarilo z nich dostať peniaze naspať. Majiteľka sľubuje a nič nedodrží, nedvíha telefóny zatajuje sa….. Ruky preč od tejto firmy…….

 10. Ja som bývalý zamestnanec.Výplatu som nedostal od leta. Riešim ju na uradoch. Nedal by som si ani kľučku namontovať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Ľudia ak Vám Pani Kisfaludyová dlží peniaze napíste mi mail a môžme podať spoločné trestné oznámenie na políciu.

 12. neodporúčam firmu, nevypláca zamestnancov, za prácu pýta peniaze vopred a nakoniec nedodržiava termín dodania, podvádza na dodaných materiáloch (používa lacné polske dvere a predáva ich za masív.zatajuje sa, treba na ňu podať obchodnú inšpekciu a podnet na daňové.!!!!!

 13. Sme na tom rovnako, p. Kisfaludyova nam dlzi peniaze, stale sa len vyhovara, termin dodania posuva a posuva na neurcito. Zatajuje sa, nezdviha telefon a este je aj arogantna ak sa mi nahodou podari dovolat. NEODPORUCAM nikomu a momentalne riesim, ako z nej dostat spat vyolatenu zalohu.. Nejake tipy?

  1. skuste u nej doma…nove zahrady 7 v ružinove alebo liščie nivy 10, a po novom ma aj čistiaren a aj tam by mohla biť

 14. Neodporucam spolocnost. Ak ste si neskoro precitali recenzie odporucam vsetko riesit cez policiu a obchodnu inspekciu kde uz je Kisfaludyova pre nich znama.

 15. Pokial mate zle skusenosti s menovanou firmou a p. Kisfaludyovou, prosim napiste mi strucne do mailu ake mate problemy, ci vam dlzia peniaze a ako dlho uz. Kontaktovala som uz TV JOJ, pripravia reportaz o nekalych praktikach firmy LK-Drevox a jednani jej vlastnicky s ludmi. Kazdy dalsi pribeh zvysuje sance na velke BUBUBU pre menovanu ;)
  mail: beruska84@gmail.com

  Vdaka!

 16. Ten istý problém ako vy, zhabla zálohu a dvere dodnes od 01.02.2013 nemáme. Stále vyhováranie, odkladanie termínu.

 17. No nechcite vedieť čo je to za firmu-ak chcete bližšie info z mojej skôsenosti napíšte. Jedna klamárka zrelá na lekára.

Pridaj komentár