2 thoughts on “BVT Real Estrate s.r.o.”

 1. Dobrý deň prajem všetkým,
  chcem upozorniť na túto “realitnú spoločnosť”, ktorá sa snaží sprostredkovávať predaj nehnuteľností v Trnave.
  Avšak nie veľmi čestne.
  Pani majiteľka Jana Nováková so svojím pánom manželom vystupovali pod spoločnosťou Realfinanc, neskôr sa prezentovali ako spoločnosť Eurobeton so sídlom v Žiline a zároveň ako BVT, v tom čase však nemali oprávnenie na podnikanie a spoločnosť BVT vôbec nebola v žiadnom podnikateľskom registri.
  Snažia sa ľuďom sporostredkovať aj úvery. Pretože mňa pripravili o veľkú sumu peňazí.
  Zaujímalo by ma, koľko spokojných klientov má táto realitka, prosím napíšte.
  Ďakujem

 2. No ja neviem ako ste na toto prišla, ale táto realitka je riadne zaregistrovaná ako s.r.o. s predmetom podnikania “realitný obchod”
  Za seba ju môžem iba odporúčať, čo som kupoval cez nich tak všetko bolo bez problémov (a nebol to jeden obchod), čo mi povedali na začiatku, to do bodky splnili. A ešte aj hypotéku mi vybavily, ja som potom iba papiere podpísal v banke. Naopak ja si myslím, že pre klienta robia omnoho viacej než iné realitky.

  Čo sa týka predchádzajúceho príspevku, myslím si, že každý kto napíše niečo negatívne by sa mal aj podpísať a pridať kontakt na seba. Lebo takto je to možné považovať za veľmi úbohú formu “odpratávania konkurencie”

  Ak sa pozriete na portál http://www.reality.sk, tak tam stabilne prezentujú 100 – 200 nehnuteľností. Myslite si, že keby mali takýto prístup k svojim klientom, tak by stále pôsobily na trhu?

Pridaj komentár