7 thoughts on “talkive”

 1. Zavádzanie zákazníkov – uvedene doby dodania neplatia, aj ked som sa vyslovene pytal, ci to bude za 10 dni dorucene a povedali, ze urcite, tak nebolo..po zaplateni oznamili, ze ten vyrobok ani nebude..pricom je stale v ponuke a stale pisu dostupnost.
  Po zruseni objednavky nereaguju na vyzvy na vratenie penazi, nedopisuju na maily.
  Skoro nemozne dovolat sa k nim a ked sa to aj podari, nic nevyriesia, lebo s tym nedokazu nic robit.
  NIKDY VIAC, ak nechcete prist o peniaze alebo sa o svoje peniaze natahovat s niekym po sudoch, tak tento obchod zdaleka OBCHADZAJTE!!!

 2. NEODPORUCAM, nereaguju na maily, prdukt v záruke neopravili, ani nevrátili peniaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. NÁKUP V TOMTO OBCHODE NEODPORÚČAM.
  Prijatelné ceny, ALE VELMI NESERIÓZNE JEDNANIE
  VÝSTRAHA!!! Pokial budete mat to šťastie a tovar bude ok a nebudete musiet reklamovat, tak ani nezistíte s akou bandou ignorantov máte do činenia! Osobná skúsenost: vybavovanie reklamácie v záručnej dobe prebieha asi takto: rekl.prijatá s tým, že do 30dní bude vybavená. Po mesiaci sa nič nedialo, tak som urgoval- telefony nedvíhajú, tak email… po týždni odpoved, že výrobok je neopravitelný, tak žiadam nový, po dalšom týždni a niekolkých emailoch, že taký nemajú, tak navrhli, že mi vrátia peniaze… ok,berem. Čakám, že zo dna na den, kedže už je asi 3týždne po termíne vybavenia rekl. a zase nič… Tak urgujem-telefon nedvýhajú, na email nereagujú a peniaze neposielajú ani po 2mesiacoch od podania reklamácie… Brutálne neseriozne jednanie!

Pridaj komentár