Daňové priznanie online a bez stresu zvládne každý

Hlasovanie

Prvý kvartál roku sa nesie v znamení daní. Daňové priznanie je potrebné podať v riadnom termíne do 31.marca 2021, teda do troch mesiacov po uplynutí zdaňovacieho obdobia. Nemáte s podaním priznania dosť skúseností? Skúste to s vhodnou online aplikáciou.

Potrebujete pomôcť so spracovaním daňového priznania typu A? Presne pre tieto prípady môžete využiť daňové priznanie online na Mojedane.sk. Využilo ho už viac ako 25 000 užívateľov, ktorým čas na podanie daňového priznania skrátila služba na pár minút. Využite ho tento rok aj vy.

Krok po kroku a za pár euro

Vďaka sprievodcovi aplikáciou nemusíte daniam vôbec rozumieť. Daňové priznanie vyplníte jednoducho, rýchlo a bez chýb. Inteligentná aplikácia vám tiež veľmi rýchlo vypočíta správnu výšku dane, ktorú musíte uhradiť, či vás bude informovať o preplatku na dani. Mimochodom viete, že daň je splatná v lehote na podanie daňového priznania, alebo do 8 dní od doručenia oznámenia čísla účtu daňovníka?

Čo potrebujete na podanie daňového priznania?

Aby ste mohli podať daňové priznanie, je potrebné potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od zamestnávateľa zo Slovenska. Ak ste pracovali v zahraničí, tak aj zo zahraničia. Pripravte si tiež rodné listy vašich detí a prípadne tiež potvrdenie o platbách do 3. piliera v rámci doplnkového dôchodkového sporenia.

Za využitie aplikácie pre vystavenie daňového priznania zaplatíte 14,90 €. Čiastku je možné previesť na účet, alebo zaplatiť kartou. Po zaplatení vám vystavené daňové priznanie príde na váš e-mail. Na daňový úrad ho potom zašlete niektorým z povolených spôsobov, alebo osobne donesiete.

Bezpečná a praktická aplikácia

Aplikácia je veľmi praktická a oceňovaná jej užívateľmi. A to napriek tomu, že zatiaľ dokáže pracovať iba s príjmami zo zamestnania v SR a v zahraničí, z dohôd a so starobným dôchodkom. Preto zatiaľ pomocou aplikácie nie je možné vyplniť priznanie typu B. Aplikácia je bezpečná a zaistená proti zneužitiu osobných údajov. Bezpečné sú aj platby za službu.

Pridaj komentár