MoneyBookers.com

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: 203 Marsh Wall
London E14 9YT, Velká Britanie

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:

4 thoughts on “MoneyBookers.com”

 1. Nechápem ako daná internetová banka mohla získať certifikáciu FSA (komisia v UK autorizujúca vydávanie elektronických peňazí) pod ID 214225. Overiť sa dá na adrese http://www.fsa.gov.uk/register/firmSearchForm.do

  S danou spoločnosťou prevádzam obchodné i súkromné transakcie viac ako rok. Bol som s nimi spokojný dokiaľ som si nevytvoril tzv. Merchant Account ako internetový obchodník.

  Podľa ich dosť rozporuplných podmienok z webu (na rôznych miestach webu uvázdajú rôzne výšky poplatkov) by mi mali z každej prijatej tranzakcie strhnúť buď jedno alebo dva percentá ako poplatok.

  Aké však bolo moje rozčarovanie, keď som zistil, že v UK asi neplatí 1 EURO – 0.01 EURO = 0.99 EURO. Podľa ich účtovného systému platí 1 EURO – 0.01 EURO = 0.98 EURO. Dané transakcie nastali 14.6.2007 a do dnešného dňa moje reklamácie ich helpdesk úspešne ignoruje.

  Proste MoneyBookers.COM má v systéme malého červíčka čo okráda ľudí a úspešne to ignorujú.


  Reakcia od: santa

  Skoro som zabudol. tu je pekný obrázok z výpisu http://www.sms-brana.org/ako-moneybookers-okrada-ludi.jpg

 2. Moneybookers je trapna firma s podivnymi pravidlami. Odporucam PayPal a nie tychto podvodnikov. Nechcu mi poslat platbu a ani vratit peniaze. Taktiez nereaguju uz vyse mesiaca na moje otazky a staznosti.

  Ich reklama ze moneybookers je “okamzita platba po nete” je hlupost….ja sa uz mesiac aktivne snazim vyriesit problem a poslat platbu…a to za “okamzite” nepovazujem.

  Dalsia vec co ma stve je ta, ze maju iny kurz EUR ako je na Slovensku. Prosim pekne, aj ked je oficialny kurz SK/EUR 32 Sk, (a ich ucet sa dobija prevodom do UniCredit banky v SK korunach), moneybookers rata s kurzom 33,40 !!!

  A ten ich automaticky prekladac z anglictiny do cestiny…hroza!!!

  Napriklad aj taketo vety najdete v emaily od monebookers:

  “Jestli neustanovíte Vaši identitu, my nemůžeme Vám pripsat nebo vrátit ten hotovostní deposit jakýmkoliv jiným způsobem.”

  “Když jste dostávali bankovní údaje na Váš hotovostní deposit, Vy jste byli varováni o tom, že Moneybookers nedovoluje…”

  Alebo toto…kto pochopil co vlastne chcu ?

  “My Vám pošleme fiktivnou platbu málou částkou do bankovního účtu, kterého chcete verifikovat. Pole odkaz platby bude obsahovat unikátní verifikovací kód. Ten musíze zapsat ten kód, když dostanete platbu do stejné sekce Vašeho Moneybookers účtu kde jste požadali o verifikaci.”

 3. Mne zablokovali moj personal Moneybookers ucet bez toho, aby mi o tom dali vediet. Niekolko dni predtym mi napisali, ze:

  “Given the official transaction limit for private individuals we must assume that you are using your account for business purposes.”

  A ziadaju odo mna mnoho business dokumentov, ktore jednoducho nemam a to som im aj napisal. Dlasia komunikacia vsak pripominala skor hadku s tvrdohlavym robotom, ktory akoby nechapal alebo vobec necital moje argumenty a tvrdosijne si trval na svojom.

  Zahadou vsak ostava, ako dospeli k tomu, ze pouzivam svoj ucet na “business purposes”. Ucet pouzivam od roku 2006, tzn. 3 roky a behom tejto doby som poslal peniaze asi 3 krat a prijal peniaze asi tiez 3 krat. Ani jedna transakcia neprekrocila 10 EUR. Moj sucasny zostatok je 12 EUR. Zda sa vam to ako pouzivanie uctu na business ucely? Ani mne nie, ale pre ludom z Moneybookers ano.

  Najradsej by som si ten ubohy zostatok hned vybral a ucet zrusil, ale na odblokovanie najnovsie chcu, aby som im zaslal farebnu kopiu pasu a navyse notarsky overenu. To vsetko mam poslat do Anglicka. Mam pocit, ze cela tato procedura ma vsak vyjde na viac ako 12 EUR… Tymto ma Moneybookers vlastne okradol. Vyhnite sa im!

 4. Podobne blokacie uctu bez dovodu zacal poledny rok masovo okrem moneybookers robit aj paypal.
  Zablokuju peniaze, a pozaduju po vas kopie pasov, bankovych vypisov a utility uctov.

  Mne sa podarilo oba paypal aj moneybookers ucty odblokovat bez poskytnutia tychto veci. Staci sa obratit na institucie, ktore nad nimi robia dohlad. Pohrozit im,

  Staznost na paypal dat na direction(at)cssf.lu a priamy email na paypal je CRC@paypal.com

Pridaj komentár