Krása a štýl – web, ktorý okúzli

5/5 - (1 vote)

Je zrejmé, že ponímanie krásy je individuálne a samotná krása má veľa podôb. Krásu i štýl uvidíte ako na na predvádzacích mólach, divadelných doskách, tak aj prestížnych udalostiach, no zaiste je skrytá i v každodenných detailoch. V drobnostiach, ktoré v konečnom dôsledku znamenajú veľa. A kde je krása dostupná pre každého? Na webe krasaastyl.sk nájdete za priehrštia inšpirácie na každý deň, a to nielen ohľadom vizáže či šatníka, ale aj domácnosti, jedla, záhrady, vzťahov… Nie je to však úplne klasický ženský web. Svoje si tu nájdu a so záujmom prečítajú aj páni. Je skvelé, že aj niekoľko minút denne strávených na pozitívne ladených stránkach webu dokážete urobiť deň krajším a podnetnejším.

Krása a štýl sa dostane pod kožu

Z kategórií KRÁSA, ZDRAVIE, VZŤAHY, RELAX a DOMÁCNOŠŤ si každý odnesie tú svoju TOP radu alebo zaujímavosť.Či už recepty na rôzne chutné jedlá, alebo šikovné tipy, ako čo vyčistiť, skladovať, skrášliť, zjednodušiť, vylepšiť… Na webe KRÁSA A ŠTÝL dostanete odpovede aj na menej či viac závažné problémy. Napríklad na zdravotné ťažkosti, ale i na riešenia komplikovanejších vzťahov – partnerských, rodinných, s deťmi. Na lásku nájdete v článkoch i odľahčenejší pohľad. Dokonca si budete môcť povyberať najkrajšie priania pre svojich blízky, či už SMS k Vianociam, vinše k meninám, narodeninám, prípadne veľkonočné priania a pozdravy. Samozrejmosťou sú aj tipy pre krásu tela, pokožky, vlasov a nechtov. No a keď sa k tomu chcete i trochu rozptýliť, prečítajte si napríklad svoj horoskop na rok dopredu, vyložte si z nášho SNÁRA sen z minulej noci a dozviete sa i veci, ktoré nás presahujú.

A čo ešte?

Magazín Krása a štýl sa prihovára každému, kto o to stojí a snaží sa vychutnávať život v harmónii tela a duše. Veľkým bonusom webu je i to, že tu nenájdete bulvár ani politiku. Tak si poďte oddýchnuť, zabaviť sa a dozvedieť sa o nejakom super tipe alebo vychytávke, ktorá vám zjednoduší či skrášli život. A pokiaľ by vám na webe niečo chýbalo, pokojne o tom napíšte do komentárov. Redakcia webu krasaastyl.sk urobí, čo sa bude dať, aby vám vyšla v ústrety.

Pridaj komentár