3 thoughts on “Hotel International – golfovy rezort Black Stork”

 1. Dobrý deň všetkým účastníkom tohto diskusného fóra!

  Reagujem na príspevok, ktorý sem pridala pani Beňadiková, pod menom danda42, ktorá kúpila auto v našej pobočke AAA AUTO Poprad.
  S pani som bol v e-mailovom kontakte koncom minulého roka, pokiaľ by niekto mal záujem celá e-mailová korešpondencia je k nahliadnutiu. Pani bolo vysvetlené aké podmienky musí spĺňať vozidlo nato, aby ho bolo možné vymeniť do 7 dní a podobné náležitosti. Ďalej bola pani Beňadiková vyzvaná aby prišla k nám na pobočku do Košíc, kde máme k dispozícii servisného technika v pracovných dňoch od 9 do 17 tej hodiny, ktorý auto prehliadne a povie jej naše stanovisko na ňou deklarované závady.

  Tieto informácie a výzvu zastaviť sa v Košiciach, som našej klientke poslal 31.12.2009, od toho času sa pani neozvala.

  Chcem Vás, tých, ktorý máte dojem a konkrétne požiadavky, že sa k Vám naša spoločnosť nezachovala dostatočne profesionálne, požiadať, aby ste nás kedykoľvek kontaktovali na bezplatnej infolinke 0800 100 100, alebo nám napíšte na e-mailovú adresu podnety@aaaauto.sk alebo na podnety@aaaauto.cz, príp. na moju adresu: pavel.bednar@aaaauto.sk

  Ostávam s pozdravom,

  Pavel Bednár
  Vedúci oddelenia starostlivosti o zákazníkov
  Autocentrum AAA AUTO, a.s.

 2. CK VIVA
  Chcem upozorniť všetkých na túto cestovnú kanceláriu. Velmi milá pani Jana Šebej – Kovaľová
  pred kúpením zajazdu. Na mieste môžte zistit to čo my.

  K moru 200 schodov, večere, za ktoré sme zaplatili 12€/osobu boli zo sáčkových polievok a druhé z mrazených potravín tak, aby to bolo čo najlacnejšie.

  Zistili sme, že 12€ nestáli ani najdrahšie jedlá v Chorvátsku a pani Kovalová zaplatila penzionu,
  v ktorom sme sa stravovali iba 7€. Pri 4 osobách 4osoby*5€*8 dní = 160€ +provízia získala len tým, že tam zavolala a objednala nám večere.
  Pri reklamácii sme nedosiahli nič.

  Takže pozor na túto cestovnú kanceláriu, aby to, čo vyhlasujú: “Kvalitná dovolenka nemusí byť drahá”, nebolo opačne !!!

Pridaj komentár