Poprad TAXI – Milan Palubjak

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: 29.Augusta 166/39
058 01 Poprad
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: http://www.popradtaxi.sk

Rozšírené informácie

Donáška do domu: Áno
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: +421905751298
Kapacita: 4+1
Účel firmy: Popradská taxislužba
Popis firmy: Spoločnosti Poprad TAXI, Váš spoľahlivý partner v oblasti osobnej prepravy a taxislužby, pôsobiaci v mestách Poprad a Vysoké Tatry.
Dopravíme Vás kdekoľvek do ich bližšieho, či vzdialenejšieho okolia, ale aj do ktorejkoľvek destinácie v Európskej Únii. Naším cieľom a úspechom je spokojný a vždy sa späť vracajúci klient.
V taxislužbe Poprad TAXI nejazdíme formou akýchkoľvek denných či nočných služieb, svoju pracovnú dobu si stanovujeme sami tak, aby sme pokryli čo možno najviac požiadaviek po poskytovaných službách.
Ponúkame označené vozidlá logom Poprad TAXI, ale aj neoznačené vozidlá zmluvnej prepravy osôb ( aj celkom bez označenia !! ). Neoznačené vozidlá môžu navonok pôsobiť ako Vaše firemné vozidlo s vodičom. Na požiadanie zabezpečíme pristavenie vozidla aj v civilnej verzii, neoznačené logom Poprad TAXI, prípadne s logom Vašej firmy. Výhodou dlhodobej spolupráce môže byť prezentácia Vašej firmy na našich webových stránkach v kolónke obchodní partneri.
Dáme Vám viac, než naša konkurencia. Starostlivosť o zákazníka je pre nás prvoradá. Od doplnkových služieb, až po záruku ceny. Vaša spokojnosť, je náš cieľ.
Prajeme si, aby sme Vám našimi službami mohli uľahčovať Vašu prácu a i takto prispieť k tomu, aby ste mali viac času pre seba a svojich blízkych.
Pobočky v mestách: Poprad

1 thoughts on “Poprad TAXI – Milan Palubjak”

Pridaj komentár