8 thoughts on “CK Europatravel”

 1. Boli sme s CK Europatravel vo Španielsku. Trošičku sme sa obávali, lebo bol to pobyt Travelsenior a odlet bol z Viedne. Pracovník v cestovnej kancelárie Europatravel nás ubezpečoval ze strávime najkrajšiu dovolenku svojho života- a nemýlil sa bolo úžasne. Ubytovanie v 4* hoteli v Andalúzií- termín apríl 2010 – počasie super, hotel super, doprava super.

  Známa išla o 2 týždne s CK Europatravel po mojom odporúčaní na Malorku. – velmi spokojná.

  Pán Zámečník, držím palce, nech máte len a len spokojných klientov ako sme boli my.

  Jana z Dubnice nad Váhom

 2. Su to podvodnici a hlavne neplatici sluzieb !!!nezaplatili prapravu prepravcovi co im vykonal zajazd do Budapesti !!! Pan Zamecnik ma toho viacej co sa tyka neuhradzat fakturi za autobusovu prepravu !!!

 3. Prikláňam sa k dotazu zo dňa 20.1.2013.Som jeden z dopravcov,ktorému nezaplatili za Benátky z februára 2012 a tie chvály za kvalitnú dopravu ,ale z platenia ostali len sľuby.Chcem upozorniť všetkých dopravcov,klientov a cestofvné kancelárie na “zvláštne” praktiky p. Zámečníkov

  1. Mam podobne skusenosti s touto takpovediac “CK”. S takou neserioznostou sa clovek stretne naozaj len zriedka. Pracovala som pre nich ako sprievodkyna a pravdupovediac velmi sa prekvapilo ked som zistila ze timto panom sa este podarilo udrzat aj napriek ich necestnym praktikam. Podvadzaju ako zamestnancov tak aj klientov! A k jednanou panov Zamecnikov sa snad uz ani nemusim vyjadrovat :))))

 4. Nedobré skúsenosti mám s touto CK aj ja, robila som pre nich sprievodcovské služby do Benátok a možno 10-tich telefonických, e-mailových urgenciách mi p. Zámečník ml. úračil poslať doplatok za MHD lístok v Benátkach. Viacerí dopravcovia, čo som s nimi bola sa tiež sťažovali, že nedostali zaplatenú prepravu. Mám info, že túto firmu Zámečníkovci “zlikvidovali” s obrovským mínusom a znova sa založili cestovku s iným názvom, v tých istých priestoroch. Nuž, čo tí čo o ich praktikách nevedia, naletia… a oni sa nabalia

Pridaj komentár