4 thoughts on “Autoškola Bartók”

  1. S touto autoškolou som získala skúsenosť po tom, čo som si urobila vodičák v inej autoškole a zistila som, že sa bojím sadnúť do auta. (K nej sa dnes nemusím vyjadrovať, lebo, našťastie, už neexistuje.) Takže po niekoľkých kŕčovitých jazdách a neskutočnom strachu sme doma skonštatovali, že budú potrebné nejaké kondičné jazdy.

    Pre túto autoškolu sa rozhodol môj manžel na základe referencií od známych. A musím povedať, že boli pravdivé. Jazdila som aj so samotným šéfom – Bartókom aj s inštruktorom Tatranským. A musím povedať – nebe a dudy oproti predchádzajúcim skúsenostiam. Klasická dvojhodinovka trvala naozaj 2 x 45 minút a nie 2 x 30, ako som bola dovtedy zvyknutá. Výkaz odjazdených kilometrov sa podpisoval hneď po ukončení hodiny a nie po skončení výuky, keď už si nikto ani nepamätal, kedy jazdil. A tak sa Vám nemôže stať, že namiesto predpísaných hodín odjazdíte len nejakých 10 hodín a čudujete sa, prečo Vám to nejde.

    Po piatej kondičnej jazde som ja sama skonštatovala, že už sa nebojím a trúfam si sadnúť do auta aj bez doprovodu. Dnes jazdím samostatne a takmer denne, ale musím povedať, že nebyť tejto autoškoly, zaradila by som sa k húfu ľudí, ktorí majú vodičák len na okrasu.

  2. spokojnost…0 bodov,o nicom…zaplatil-la,som 500 euro,za mesiac ako ze rychlokurz,a uz 3 mesiac ma nic nenaucil,neuvadza ceny na internete ,da sa povedat cena podla simpatii kolega robil v ten isti cas 320 e a dalsi 400euro, ja 500 euro…nema ani trenazer..osobne majitel je k novim jak sa hovory zaciatocnikom nema trpezlivost…caka od nich po 2 hej jazde profesionalitu….tat ze je tuto Autoskolu hodnotim na minus 150 percent…

  3. Chcela by som sa touto cestou podakovat autoškole, tak ako na začiatku vyučovaciej hodiny slubil že sa nemusime ničoho bať a že nám krok po kroku vysvetli a nauči to aj dodržal dokonca pridal pár svojich rád Ja osobne som mala problém s kuželkami a pan Bartok mi poradil ako ich mám zvládnuť a skušky som zvládla na prvý krát a nebola som sama Tuto autoškolu odporučam na milion % Ešte raz dakujem………

Pridaj komentár