Nešťastie v láske, šťastie v hre. Vyskúšajte stieracie žreby online

Nešťastie v láske, šťastie v hre. Vyskúšajte stieracie žreby online

 

Určite ste už počuli príslovie, že ak nemáte šťastie v hre, potom máte šťastie v láske. Ale keď práve nemáte žiadneho partnera či partnerku, potom môžete pokúšať svoje šťastie práve v hre. Rozhodne vás nechceme nabádať k hazardným hrám, pretože peniaze sa dajú vyhrať aj inou cestou. Prvou možnosťou je lotéria, v ktorej sa snažíte tipnúť čísla, ktoré sa raz týždenne losujú. A ak dávate celý život rovnaké čísla, ale nikdy ste nevyhrali viac ako niekoľko euro, potom by ste mali popremýšľať nad niečím iným. Veľmi obľúbené sú stieracie žreby, pri ktorých by ste konečne mohli vyhrať peniaze, ktoré by aspoň čiastočne zalepili dieru vo vašom srdci.

Stieracie žreby si môžete zakúpiť takmer kdekoľvek – v trafike, na pošte, v stávkovej kancelárii a podobne. No oveľa jednoduchšie je stierať losy cez internet. Pravdepodobne sa pýtate sami seba, ako asi stierať los cez internet, keď nemôžete zoškrabať hracie pole eurom. Všetko prebieha virtuálne, dokonca aj pomyselné stieranie žrebu.

Veľmi obľúbeným portálom, ktorý sa na žreby online zameriava, je MOBILOS.sk. Vo svojej podstate sa vám ponúkajú dve možnosti, ako vyskúšať, či u vás stojí Šťastena. Buď si môžete stiahnuť aplikáciu do svojho mobilného telefónu, alebo môžete k hraciemu prostrediu pristupovať cez webové rozhranie na počítači.

Ako funguje aplikácia MOBILOS?

V súčasnej dobe inteligentných telefónov sa veľa užívateľov rozhoduje pre mobilnú aplikáciu, a preto vám prezradíme, ako aplikácia dostupná pre zariadenia iOS a Android funguje. V prvom rade si stiahnite aplikáciu cez obchod Google Play, respektíve App Store. A následne aplikáciu nainštalujte a spustite.

Privítacia obrazovka vás vyzve, aby ste vyplnili vedomostný stierací žreb, čím dostávate šancu rýchlo vyhrať až 40 000 eur. A potom už si môžete kupovať rôzne žreby, ktoré sa líšia svojou hodnotou a maximálnou výhrou. Samozrejme, čím vyššia je uvedená výhra, tým drahší je samotný žreb. A je len na vás, či si kúpite los za 50 centov, v ktorom je maximálna výhra 25 000 euro, alebo los za 2 eurá, v ktorom je maximálna výhra 40 000 euro.

Potom, čo si vyberiete hodnotu žrebu, sa vám ponúkne niekoľko rôznych žrebov so svojím špecifickým číslom. Vyberiete si žreb, o ktorom si myslíte, že je výherný. Následne los zotrite a dozviete sa, či ste niečo vyhrali.

MOBILOS.sk je moderný portál, prostredníctvom ktorého si môžete užiť veľa zábavy. Možno sa behom chvíle zapíšete na listinu ďalších výhercov, u ktorých stálo šťastie. Stieracie losy môžete stierať len v prípade, že sa nachádzate na území Slovenskej republiky. Za hranicami už nie je možné žreby stierať, a preto musíte počkať, až sa vrátite do svojej rodnej krajiny. Viac informácií sa dozviete priamo na portáli www.mobilos.sk.