Šport C2 s.r.o.

Cementárenská 16, 974 01 Banská Bystrica

Firma Šport C2 je predajcom športových potrieb, posilňovacích strojov, posilňovacej veže Titan, kondičných veslárskych a lyžiarskych trenažérov Concept2. Veslárske trenažéry Concept2 sú najlepšie trenažéry svojho druhu na svetovom trhu, ktoré skutočne splnia všetky vaše predstavy o plnohodnotnom tréningu.

Na veslárskom trenažéri si precvičíte až 80% všetkých svalových skupín, srdce, pľúca a obehový systém. Tréningom na veslárskom trenažéri dokážete spaľovať tuky a tým redukovať telesnú hmotnosť. Veslársky trenažér Concept2 je využívaný ako tréningový stroj pre všetky druhy športov vrcholovými športovcami na celom svete. Na rozdiel od iných aeróbnych fitness strojov je vhodný pre domáce aj profesionálne využitie pre všetky vekové kategórie.

Titan je posilňovacia veža vhodná pre každého, kto má záujem o komplexný a bezpečný silový tréning. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby ich bolo možné individuálne prispôsobiť potrebám postavy. Preto je pri cvičení aj s maximálnou záťažou vždy zaistené správne držanie tela a cvičiaci sa tak vyhne neželaným zraneniam. Vďaka svojej variabilite a multifunkčnosti posilňovacia veža vyhovuje športovcom začiatočníkom a tiež pravidelným návštevníkom fitness centier.

Firmu pridal Pavol Valent

C2-logo-BM-kopie

Pridaj komentár