5 thoughts on “SLOVAKIA ENERGY, s.r.o.”

  1. Lepší prístup ako u mojeho predchádzajúceho dodávateľa. Javí o zákazníka záujem a odpovedajú na dotazy. So Slovakia Energy zatiaľ daľeko lepšia skúšenosť aj po finančnej stránke.

  2. Slovakia energy je fajn, už si teda moc nepamätám, ako to prebiehalo s prepisom k nim, pretože už sme u nich celkom dlho, niekedy od roku 2013, ale z vlastnej skúsenosti možem doporučiť nakoľko, že je to celkom veľký alternatívec, tak ceny si drží stále na solídnej úrovni a servis majú bez problémov dobrý. 

  3. Dodávateľa Slovakia energy sme si vybrali cez kalkulačku plynu, pretože ním topíme a potrebovali sme akútne zohnať lacnejšiu firmu, povodná už nám posledné dva roky finančne nevyhovovala, Slovakia energy nás vyšla lacnejšie, takže sme bez kontroly rovno previedli i elektriku. To väčšiu zľavu neurobilo, ako sme si povodne mysleli, ale to čo sme mali vypočítane, tak to sedí.

  4. Já mám so Slovakia Energy dobré skúsenosti, firma ma hlavne hodne prekvapila, že to nebola iba kopa klamstiev dobre poskladaných slov, ale že naozaj to čo mi na schôdzke ich obchodník povedal, tak potom bolo vo vyúčtování poznať. Mám u nich napríklad aj prvý krát v živote zmluvu bez záväzku, takže z toho cítim akúsi voľnosť, keby čokoľvek.

  5. Za seba kľudne slovakia energy doporučím, od roku 2015 mám u nich energie a zatiaľ ma furt vychádzajú nejlacnejšie. 

Pridaj komentár