8 thoughts on “Hety Ján Heteš”

 1. Po viac ako 8 týždňoch som dostal zálohu na plastové okná späť, pričom boli dohodnuté cca 4 – týždne. Po celý čas som mal jednu stranu bytu komplet otvorenú!!! …napriek tomu raz vytopili výrobňu, asi 10 krát bol na ceste kamión ale nedošiel, alebo najlepšie bolo že okná nie sú ešte vytvrdnuté po odliatí. Výrobca mal byť slovenský , ale keď som tam volal o nijakej mojej zákazke nevedeli. Sprostredkovateľ fy. HETY Ján Heteš mi to stále pekne vysvetlil ” Stále bol niekde problém. Výhovoriek bolo viac a kadejakých. Každý druhý deň iná. A to nezveličujem. Ale môžem byť rád že som dostal na žiadosť aspoň zálohu bez zbytočných ťahačiek naspäť. Ak by som neprevzal zálohu dodnes okná nemám. Bolo viditeľné že mi to súri a napriek tomu som bol ťahaný za nos.

 2. Dobrý deň,

  s pánom Hetešom síce nemám žiadne skúsenosti, ale popálil som sa na iných firmách, ktoré sa príspevkom nevyhnú. Chcel by som meniť okná v byte, ale neviem nájsť žiadnu firmu, na ktorú by som nečítal alebo nepočul nejaké zlé ohlasy. Rád by som sa poučil z chýb druhých ľudí nakoľko je investícia do okien dosť značná. Chcel by som sa preto opýtať, či už máte vyriešený problém s tými oknami a ak áno ako ste spokojný.

  Možno je dosť veľký problém, že na všetkých fórach ľudia píšu len o zlých skúsenostiach s firmami a keď si človek chce nejakú firmu nájsť, musí vylučovať tie zlé, kým mu niečo neostane. Hodilo by sa nejaké fórum, kde by sa písali aj kladné odozvy aby si človek vedel jednoduchšie vyberať.

 3. Firma HETY, s.r.o., Košice – jedna nespolahliva, neseriozna a zavadzajuca firma. Zobrala zalohu, ale okna nedodala. Vyhovoreik plno – mozu pisat knihu s vyhovorkami. Ludia dajte sim pozor !!!

  1. papopp aj ja mam podobne skusenosti. Hladam dalsie osobz ktore bz uy nieco aj urobili vo veci. Do dnesneho dna firma a jej majitel nam ide tisice eur ktore moyno v zivote neuvidim. Samoyrejme vzhovarat sa vie. Stale je v zahranici, alebo priamo vo vyrobe kde je porucha , alebo ina blbost a neviem sa s nim osobne stretnut.

   1. Ahoj. Chcem sa ta opytat ci si sa uz nejak skontaktoval s p.Hetesom. Mam podobny problem, tak by sme mohli nieco podniknut.

    1. Ahoj. Neviem sa s nim skontaktovat … zatajuje sa a ani doma ho neviem zastihnut. Neviem ci este vobec byva na furci. Ani exekutor s nim nepohne … jednoducho ako keby neexistoval.

 4. Ahojte.aj ja mam s nim problem.a ano byva stale na furci na maurerovej 2. Treba si len najst cas a vymaknut ho tam osobne.

  1. Ahojte.

   Som si vsimol ze uz nieje vlstnikom svojho bytu. Vraj prebehla drazba ktoru som si az teraz vsimol z vypisu katastra nehnutelnosti. Vie niekto nieco blizsie k tomu? Mal som zalozne pravo na jeho byt ale sice v 7 mesiaci tochto roku prebehla drazba peniaze som ziadne nevidel.

Pridaj komentár