Hesta s.r.o.

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: Jilemnického 3/D
080 01 Prešov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0905435683
E-mail: hesta@hesta.sk
Web: http://www.hesta.sk

Rozšírené informácie

Účel firmy: Plastove a hlinikove okna a dvere vyrobene na Slovensku. Kvalitne profily ZENDOW, PRESTIGE, ALIPLAST a REYNAERS. Poskytujeme nadstandartnu 5 – rocnu zaruku.

1 thought on “Hesta s.r.o.”

  1. Je poľutovania hodne ako si “vážite” potencialného zákaznika ! Z vašho profilu Zendow som realizoval výmenu okien na celom rod.dome, asi v r.2007. V podstate s kvalitou som spokojný. Nakoľko som v nemenovanej firme 9 rokov okna uvedenej značky vyrábal, taktiež montoval, profil
    deceuninck bol moja srdcovka.

    Pre rod.dom rodinného príslušnika potrebujem osadit nové plast.okna, samozreme z osvedčeného materialu. 3 krat som márne žiadal o cenovú ponuku podla priloženého nákresu, alebo aspoň o patričnú odpoveď na dotaz. Všetko zle je aj na niečo dodré!

    Oslovil som konkurenciu na viacerych miestach, v ten isty deň ponuky som obdržal k spokojnosti. Zároveń som zistil, že ste zaspali na vavrinoch. Profily ponunané vami sú ZASTARALE. Pozrite na Rehau, Salamander,Aluplast,Trocal. Zároveň som nasmeroval zopar potencialnych záujemcov o okna na spravny smer – k SERIOZNYM PARTNEROM !

Pridaj komentár