2 thoughts on “P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn”

 1. Prerábam byt. Objednala som si firmu na montáž ústredného kúrenia, ktorá zavolala firmu P.H.S. stavebná činnosť – Igor Hybský a syn, aby zamurovali diery po rúrach.

  Ja som chcela pokračovať v prerábke kúpeľne, WC a komory:
  oškrabať steny, vymaľovať, osadiť vanu, kachličky a dlažbu, sadrokartón v kúpelni.
  Uzavreli sme dohodu o cene. Pán Hybský vzal zálohu 400,- € na materiál. Jeho syn chcel na ruku ďalších 100,- € za elektroinštaláciu.

  Po piatich týždňoch stav: nahrubo zahádzané rúry ústredného kúrenia, sadrokartón v kúpelni neobalený a elektroinštalácia visí z dier v stene.

  Nakoniec mi vrátil kľúče od bytu.

  To je všetko. Neviem, čo je za tým,

  500,- € vyplatené a práca asi za 200,- €.

 2. po rokoch som si znova pozrel túto stránku a pobavil som sa nad hodnotením tak ako keď som to čítal prvý krát. Sú osoby, na ktoré človek roky nezabúda a pani BUJŇÁKOVÁ patrí medzi ne. Pekne to tu opísala, no je len škoda, že napísala len „A“ a nenapísala aj „B“. Zabudla na to, že zo zálohy sa nakúpil materiál: betónový poter, murovacia malta, hrubá omietka, konštrukcia UD, CD, závesy, šróby, git, sadrokartón, cyky káble, PUR-pena. A k práci? Áno, zahádzali sme cca. 12 bm x 0,2 x 0,15 vysekanej trasy pre ÚK, zabetónovali kúpeľňu, SDK v kúpeľni /2-2,5 x 3,5 /,zasekali káble do stien prerobila sa ističová skriňa.Ďalej práce, ktoré neboli dohodnuté – osadenie a zapenenie skrine pre plynové hodiny, oškrabanie tapiet v kuchyni. A prečo sme skončili? Stále sa čakalo na to,kde a ako sa vyrieši kotol a komín od kotla kade bude viesť, nebola kúpená vaňa.Ja nemienim búrať a prerábať čo urobím.
  A prečo nezabudnem na pani BUJŇÁKOVÚ? Jej chovanie, keď prišla za nami na byt, nemalo ďaleko od sexuálneho harašenia. Prišla ku mne z ničoho nič ma začala hladkať po pleci so slovami: miláčik – zlatíčko a nemohli by ste urobiť to či to, ako sa darí, atď. Určite poznáte ľudí, ktorým páchne, lepšie povedané smrdí z úst ako zo starej odpadovej šachty a keď sa s vami rozprávajú, tak sa k vám naklonia čo najbližšie. Toto bola a možno ešte aj je pani BUJŇÁKOVÁ. Páchlo jej z úst neskutočne

Napsat komentář