4 thoughts on “P.H.S stavebná činnosť, Igor Hybský a syn”

 1. Prerábam byt. Objednala som si firmu na montáž ústredného kúrenia, ktorá zavolala firmu P.H.S. stavebná činnosť – Igor Hybský a syn, aby zamurovali diery po rúrach.

  Ja som chcela pokračovať v prerábke kúpeľne, WC a komory:
  oškrabať steny, vymaľovať, osadiť vanu, kachličky a dlažbu, sadrokartón v kúpelni.
  Uzavreli sme dohodu o cene. Pán Hybský vzal zálohu 400,- € na materiál. Jeho syn chcel na ruku ďalších 100,- € za elektroinštaláciu.

  Po piatich týždňoch stav: nahrubo zahádzané rúry ústredného kúrenia, sadrokartón v kúpelni neobalený a elektroinštalácia visí z dier v stene.

  Nakoniec mi vrátil kľúče od bytu.

  To je všetko. Neviem, čo je za tým,

  500,- € vyplatené a práca asi za 200,- €.

 2. Zdravím, ja som im poskytol na jednej stavbe v BA poskytol službu a sú mi ešte dlžný 170 eur. Telefón, ktorý tu je uvedený je nefunkčný. Pokiaľ máte niekto kontakt na nich tak ho sem prosím napíšte.
  Ďakujem

 3. po rokoch som si znova pozrel túto stránku a pobavil som sa nad hodnotením tak ako keď som to čítal prvý krát. Sú osoby, na ktoré človek roky nezabúda a pani BUJŇÁKOVÁ patrí medzi ne. Pekne to tu opísala, no je len škoda, že napísala len “A” a nenapísala aj “B”. Zabudla na to, že zo zálohy sa nakúpil materiál: betónový poter, murovacia malta, hrubá omietka, konštrukcia UD, CD, závesy, šróby, git, sadrokartón, cyky káble, PUR-pena. A k práci? Áno, zahádzali sme cca. 12 bm x 0,2 x 0,15 vysekanej trasy pre ÚK, zabetónovali kúpeľňu, SDK v kúpeľni /2-2,5 x 3,5 /,zasekali káble do stien prerobila sa ističová skriňa.Ďalej práce, ktoré neboli dohodnuté – osadenie a zapenenie skrine pre plynové hodiny, oškrabanie tapiet v kuchyni. A prečo sme skončili? Stále sa čakalo na to,kde a ako sa vyrieši kotol a komín od kotla kade bude viesť, nebola kúpená vaňa.Ja nemienim búrať a prerábať čo urobím.
  A prečo nezabudnem na pani BUJŇÁKOVÚ? Jej chovanie, keď prišla za nami na byt, nemalo ďaleko od sexuálneho harašenia. Prišla ku mne z ničoho nič ma začala hladkať po pleci so slovami: miláčik – zlatíčko a nemohli by ste urobiť to či to, ako sa darí, atď. Určite poznáte ľudí, ktorým páchne, lepšie povedané smrdí z úst ako zo starej odpadovej šachty a keď sa s vami rozprávajú, tak sa k vám naklonia čo najbližšie. Toto bola a možno ešte aj je pani BUJŇÁKOVÁ. Páchlo jej z úst neskutočne

  1. Vážení čitatelia,

   Svojou reakciou sa pán Hybský sám predstavil. Nepoprel, že dohodnutú prácu neurobil – nakúpil nejaký materiál, miesto ističovej skrine zostali zo steny trčať drôty. Pol roka sa vyhováral a spravil iba sádrokartonový strop v kúpeľni. Priznal sa, že rieši súčasne aj iné zákazky. Po treťom dohováraní som si od neho vypýtala kľúče a ukončila spoluprácu.
   Ak jeho argumentom na neodvedenú prácu je vymyslené harašenie, tak čo si vymyslí na inom zákazníkovi po prijatí zálohy ?
   NEODPORÚČAM najať na prácu pána Hybského so synom.

Pridaj komentár