5 thoughts on “Juraj Dudra ml.”

 1. Tak táto firma naozaj nestojí za to.

  Neseriózny prístup, permanentné klamstvá, nedodržanie dohodnutých podmienok, termínov, nedodanie služieb. Nasľubujú čo sa len dá, na všetko vám povedia áno, ale nič nesplnia.

  Takým ako sú títo sa treba zďaleka vyhýbať a hlavne im nedávať žiadne peniaze vopred. Ponúkajú nízke ceny, ale tie slúžia len na to, aby vás namotali a podviedli.

  Žiaľ sám som sa stal ich obeťou.

  Chcem podať trestné oznámenie. Ak máte podobnú skúsenosť a tiež chcete podať trestné oznámenie, napíšte mi na adresu: poskodeny_dudrom (zavináč) yahoo (bodka) com. Možno má zmysel postupovať spoločne, zvýšiť tým pravdepodobnosť úspechu a znížiť výdavky s tým spojené.

 2. Moje hodnotenie je len to najhoršie. Zoberú zálohu a viac ich už neuvidíte. Nedvíhajú telefóny. Podvedú Vás a potom už len sľubujú ďalší a ďalší termín, ktorý zase nedodržia. Nedajte sa podviesť. My ideme podať trestné oznámenie.

 3. Moje hodnotenie je najhoršie, aké len môže byť. Sú to podvodníci. Zoberú zálohu, nasľubujú aj nemožné. Potom Vám už len ostanú oči pre plač. Nedvíhajú telefóny a keď sa Vám náhodou podarí dovolať, znovu počujete len sľuby, ktoré nikto neplní a nové termíny, ktoré nikto nedodrží.
  My ideme podať trestné oznámenie a radím to aj všetkým rovnako postihnutým , ktorých tak isto podviedol takzvaný pán Dudra Juraj ml.

 4. Ak nechcete byť okradnutí a vyslúžiť si výsmech, nenaleťte týmto podvodníkom. Trestné oznámenie som podal, polícia prestala konať, lebo vraj jeden z podvodníkov nebol doma(?!?!?!)

Pridaj komentár