LEDEKON s.r.o.

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: Volgogradská 9
08001 Prešov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0902725959
E-mail: ledekon@ledekon.sk
Web: www.ledekon.sk

Rozšírené informácie

Parkovisko: Áno
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre deti: Áno
Zľavy pre študentov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0902725959

3 thoughts on “LEDEKON s.r.o.”

  1. Každý začiatok je ťažký. Aj pre LEDEKON s.r.o. to nieje inak. Ale ich práca pomáha šetriť peniaze. Veľa peňazí. Robia prácu aj pre náročných. Spokojný zákazník je kompasom.

  2. Rád by som sa podelil o svoju skusenosť s firmou LEDEKON s.r.o..
    Máme plechovú strechu orientovanú na juh. Dom je starší prízemný. Doteraz sme ohrievali vodu v starom elektrickom zásobníku na nočnom prúde. Vlani sa ku nám nasťahovali syn s manželkou a dvoma detmi a tak si viete predstaviť aká je u nás teraz spotreba teplej vody. Prešiel som viacero firiem. Dal som si pripraviť viacero ponúk. Zdalo sa mi, že v tomto LEDEKONE sú síce trošku mladší ako inde, ale bol som spokojný s tým ako mi to trpezlivo vysvetlili, nebáli sa mi odpovedať na všetko, čo som sa pýtal. U nás je tvrdá voda, takže som mal obavy, čo to urobí. Povedal som si, že to s nimi skúsim. V stredu sme podpísali zmluvu o dielo, zaplatil som zálohu, to bolo vo štvrtok a v pondelok okolo 10. hodiny prišlo auto. Poobede boli na streche kolektory a v utorok poobede to bolo celé hotové. Keď boli tie mrazy, tak sa nič nedialo, ale to mi povedali, že nič nebude, potom vyšlo slnko a teraz posledné dni vôbec nezaplo nočný prúd. Zatiaľ to úplne vykrýva našu spotrebu teplej vody a keby bolo málo, tak si tam viem zapnúť, aby to hrialo. Tiež som sa bál, či nebudú nejaké búračky, alebo veľký neporiadok. S tým je to tiež dobré, bez akýchkoľvek búračiek sa prevŕtali cez strop a takými čiernymi zaizolovanými hadicami sa napojili na zásobník vody a potom takými bielymi pripojili teplú vodu. O týždeň sa prišli pozrieť, či niečo nepresakuje a skontrolovali tlak. Zatiaľ ich môžme len pochváliť a naše hodnotenie je na výbornú.

  3. Jejda, neviem čo napísať. Prišli, pozreli, odfotili, pomerali, podpísali, zaplatili, namontovali, poupratovali.

    Boli to zlatí chalani, dokonca mi opravili aj kohútik v kúpelni, že vraj bonus. Kúpili sme od nich aj také svetlo so snímačom pohybu na dvor, vo vnútri sú ledky, tak sa aj môj muž vytešoval. Najviac sa teším ja, že nemusím topiť do obojživelníka.

    Takže naša skúsenosť je veľmi dobrá a spokojne môžme doporučiť. Nech sa im darí!

Pridaj komentár