2 thoughts on “Naj Reality s.r.o. Poprad”

 1. NEODPORÚČAM túto realitku !!! Sľubujú, čo nemôžu splniť,poskytujú zavádzajúce info,neinformujú dostatočne,každú dôležitú informáciu z nich treba vyslovene ťahať.

  Konkrétne náš prípad:
  Kupovali sme cez nich byt,na ktorom bola a bohužiaľ stále je ťarcha.
  O tom sme boli informovaní,ale tiež aj o tom,že ťarcha bude prenesená na nový byt predávajúcej do 30 dní od podpisu kúpnej zmluvy.Je to v nej aj uvedené,zaväzujú sa k tomu.
  Od podpisu prešlo už 2,5 mesiaca a doteraz ťarcha prenesená nie je !!!
  Konateľka tejto firmy sa stále len vyhovára a vyslovene nás ťahá za nos.

  Záver:Realitka nás zámerne zaviedla,čo sa týka zákonných lehôt,ktoré súvisia s prenosom ťarchy z bytu na byt,aby nás na tento obchod nalákali,pretože potrebovali získať peniaze pre predávajúcu ( ich známa ), aby si mohla kúpiť iný byt, pretože je úplne nesolventná a zadĺžená.
  Bohužiaľ tieto info sa väčšinou človek dozvie až keď už je neskoro a od úplne iných ĺudí ako by mal:-(

  Skutkový stav : Stali sme sa majiteľmi bytu s ťarchou, predchádzajúca majiteľka odišla do zahraničia a je len na realitke,aby veci dotiahla do konca :-((((

  A ešte niečo : Realitka zvolila absolútne neštandardný postup predaja bytu s ťarchou.Najprv nám ho predala, s tým,že nám zalepili oči s 30 dňovou lehotou na prenesenie ťarchy a až potom začali vybavovať prenos ťarchy,čo sa ťahá doteraz.Štandardný postup je taký,že najprv sa prenáša ťarcha a až potom sa byt “odťarchovaný” predá. Tento oficiálny postup chráni kupujúceho práve pred takýmito nepríjemnosťami. Toto sme však bohužiaľ zistili príliš neskoro.Človek je predsa len tvor dôverčivý…:-(((

 2. Musím sa zastať realitnej kancelárie Najreality s.r.o mi sme boli veľmi spokojný so službami keby tak pracovala každá jedna realitná kancelária všetko nám prebehlo bez chyby bývame už v novom byte a nevieme si to vynachváliť .Odporúčam túto realitnú kanceláriu nakoľko sme bolo nadmieru spokojný.

Pridaj komentár