2 thoughts on “ARGENT s.r.o.”

 1. Stránka má síce názov, v ktorom je obuv ale predávajú všetko možné (odev, mobily, nábytok, elektro, obuv ..) hlavne repliky z juhovýchodnej Ázie. Na stránke http://www.orsr.sk som nevidel, že by firma mala v predmete činnosti predaj obuvi.
  UPOZORŇUJEM NA TENTO OBCHOD !
  Syn si tam objednal tovar ešte v septembri, ani teraz v decembri 2011 po 3 mesiacoch nemá ani tovar ani peniaze. Telefón nikto nedvíha, adresa firmy je falošná, vôbec tam nesídli, sú tam len súkromné byty. To mi potvrdil pán Lašút z Košického OmbudSpotu. Jediný kontakt je na e-mail argent@centrum.sk. Ich obchodné podmienky sú veľmi zlé a v neprospech zákazníka. Hlavne bod 12, také niečo som ešte nečítal. Za realizáciu objednávky a dodávku tovaru si firma účtuje vysoké poplatky, ktoré môžu dosiahnuť takmer 100% ceny tovaru a v prípade stornovania firma tieto poplatky podľa obchodných podmienok nevráti. Na stránke sú ceny písané len celkovou sumou ale po zaplatení Vám príde informácia, že hodnota tovaru je 45 EUR a 42,98 EUR sú administratívne poplatky (synov prípad).
  Ale to je vlastne jedno lebo ak si niečo objednáte, veľmi pravdepodobne nedostanete nič a nebudete mať ani peniaze. Na urgencie celkom rýchlo odpíšu, ospravedlnia sa vetou, že v najbližších dňoch tovar zákazníkovi príde. Ale to už trvá dva mesiace … Obávam sa, že toto nie je ojedinelý prípad a bude ich pravdepodobne viac.
  Tento prípad som zaslal obchodnej inšpekcii a na firmu sme podali trestné oznámenie.

  1. Dobrý den
   Reakcia na Lubo Says tento pán možno čakal dlhšie na tovar ale mu bolo vysvetlené že nie z našej viny a každopadne mu bol dodaný tovar a keď nie tovar tak peniaze sme vrátili to zabudol už napísať čo je dosť podstatné.

Pridaj komentár