6 thoughts on “MIKROMEDIA”

 1. Vďaka “! profesionálnemu prístupu !”, “! nízkym cenám !”, širokému sortimentu sme získali v Liptovskom Mikuláši “! tisíce spokojných zákazníkov !” a stabilné miesto na trhu. Naši klienti sa k nám “! vracajú !” aj v časoch veľkého nárastu konkurencie v regióne, a to práve vďaka “! serióznemu a rodinnému prístupu !”. V predaji čiernej techniky, na ktorú sa špecializujeme, patríme dlhodobo medzi lídrov, a tým získavame veľkú výhodu oproti konkurencii. “! Nízke ceny !” lákajú zákazníkov u nás nakupovať aj bielu techniku, ktorú vieme objednať z akejkoľvek značky už do 24 hodín.

  Poopravený text s ich profilu na internetovej stránke predajcu.

  Na všetko v úvodzovkách sa môžete u tejto firmy 100% spoľahnúť, len vám nesmie záležať na peniazoch a nesmiete porovnávať ceny v iných obchodoch. Samozrejme aj profesionálny prístup je na mieste, keď vás budú presviedčať a zakúpení výrobku práve u nich a o najlepšej voľbe akú môžete urobiť.

  Vyvarujte sa nákupu, ušetríte a kúpite si to čo ste chceli a nie to čo vám profesionálne ponúknu !!!

 2. Nakupujem v mikromedii uz dlhe roky a vzdy som bol spokojny nepredavaju smejdy ako v hypermarketoch.Vzdy vedia poradit a ked som mal akykolvek problem tak mi ho vyriesili.Samozrejme nebeham po celom meste koli jednemu euru.A racej podporim Mikulastanov.Klobuk pred nimi dole ked funguju uz 21 rokov.My Slovaci sme strasne zavistlivi a nedoprajni.

  1. tak ti želám dobré nakupovanie naďalej, mám poznatok dvoch kolegov, LCD televízor o 30 € drahší (to už nieje 1 €) a satelitný komplet, ktorý sa dá kúpiť za 200 € a oni ho predali za 400 € to je naozaj na závidenie, ako sa dá na nás Slovákoch dobre zarobiť (to bude tým aký “My Slovaci sme strasne zavistlivi a nedoprajni.”)

 3. Ja som nedavno kupil v Mikromedii repro JBL o 180€ lacnejšie ako inde v obchode,dokonca lacnejsie ako na internete.A moj kolega kupil led tv o 55€ tiež lacnejsie.Ale ja ked kupujem drahsie veci,tak si to najskor porovnam az potom kupujem,nie opacne!?Dam Vam ale viac tipov:Nayka je jednoznacne najdrachsia.Na internete polskych alebo madarskych strankach kupite super lacno.moj kolega tam nedavno kupoval ,kupil umyvacku o 140€ lacnejsie ako inde rovnakym oznacenim ako na slovensku v obchodoch,sice mala o 2 gombiky menej ale usetril.A satelit mozete kupit lacnejsie na ukrajine,len tam treba ist.Ale uz ich najdete aj na internete”ukrajinske”Ale vj ednom sa asi zhodneme,najlepsi predavaci ktori po odbornej stranke tomu rozumeju su v Mikromedii a su tam uz roky,nie oko vo vekych obchodoch kde ani nevedia co predavaju a kazde 3 mesiace je tam niekto ini.

 4. Kupoval som dna 10.4.2012 LED PHILIPS 102 cm v Mikromedii.Som im vdacny super TV a perfektny personal a ozaj odbornici.Co ma este potesilo najlacnejsi v meste!!!!Ale kupil by som ho u nich aj drachsie lebo nigde mi tak neporadili.Odporucam

Pridaj komentár