Zdravé sedenie pomáha nielen proti bolesti chrbta

Zdravé sedenie pomáha nielen proti bolesti chrbta

Nezdravé a dlhodobo strnulé sedenie má na príčine mnoho zdravotných problémov. Presedíme toľko času, že sa z týchto problémov nevyvinuli len chronické problémy, ale tie už dokonca často označujeme civilizačnými chorobami. Statické sedenie nie je pre konštrukciu ľudského tela vhodné. Lenže čo s tým, keď väčšina našich ľudských činností je dnes so sedením neoddeliteľne spojená? Potrebujeme zdravé sedenie, ktoré všetky neduhy spojené so statickým sedením odstráni. To už existuje. Vďaka dynamickej podložke Dynasit môže byť sedenie zdravé na každej stoličke. Zadovážiť si ju nie je finančne náročné. Naviac ide o prenosnú pomôcku, ktorú si doma kedykoľvek premiestnite práve tak, kde si sadnete. Svoju podložku Dynasit by ste ale mali mať určite aj v práci na svojej pracovnej stoličke.

Presvedčte zamestnávateľa, že zdravý zamestnanec je lepší zamestnanec

Chronické zdravotné problémy súvisiace s nevhodným sedením si väčšinou „donesieme“ z práce. Keby sa tieto problémy uznávali ako choroba zo zamestnania, určite by zamestnávatelia začali zdravému sedeniu svojich zamestnancov venovať väčšiu pozornosť. Niekedy je skutočne neuveriteľné na čom a v akých neergonomických podmienkach v zamestnaní sedíme. Pre zamestnávateľa však môže byť ekonomicky neúnosné vybaviť každé pracovisko špeciálne ergonomickým nábytkom na mieru. Avšak posadiť každého zamestnanca na dynamickú podložku, ktorá zaistí zdravé sedenie, určite únosné je.

Dynamické podložky majú pekný design a pri väčšej objednávke je ich možné objednať aj vo vlastnom firemnom designe s prvkami corporate identity. Sú vhodným nosičom reklamy a hodia sa preto aj ako funkčné a kvalitné reklamné darčeky pre obchodných partnerov. Dynamické podložky Dynasit sa dajú objednať už od jedného kusu na webe Dynasit.sk.

Zdravé sedenie s Dynasit

Podložky Dynasit úplne zmenia vaše sedenie. Zlepšenie zdravotných problémov spojených so sedením sa prejaví takmer okamžite. Do 14 dní budete pozorovať nezpochybnitelné zlepšenie. Dynamické smerové podložky na stoličku majú vďaka svojej špeciálnej konštrukcii schopnosť odstrániť alebo zmierniť bolesti chrbta a chrbtice, vrátane krčnej. Vďaka Dynasit podložke nikdy nesedíme staticky, ale sme v neustálom pohybe. Vďaka nemu sa posilňuje naše chrbtové, stehenné aj brušné svalstvo, aktivuje sa náš lymfatický systém a krvný obeh, zlepší sa naša mozgová činnosť a dokonca napriek tomu, že sedíme, spaľujeme viac kalórií.