8 thoughts on “AUTOŠKOLA V POHODE, s.r.o.”

  1. Chcela by som sa týmto podeliť o skúsenosti s touto autoškolou.Najskôr by som chcela oceniť hlavne kvalitu výuky a pohodový prístup.Prístup je v tejto autoškole veľmi rodinný ale zároveň profesionálny.Teoretické výuky prebiehajú vždy v riadnych termínoch a jazdy sú skutočne poučné.Nie len samé parkovanie ako u mnohých autoškôl.Jazdili sme na slúšných a bezbečných vozidlách značky VW. Ak by som sa mala rozhodnúť pre túto autoškolu, tak určite by som si ju vybrala ešte raz.Sú proste v pohode !!!

  2. Skúsenosti s touto autoškolou mám len tie najlepšie! Sú to proste pohoďáci ako sa patrí.Odporúčame spoločne aj s kamoškou Monikou.

  3. Môžem len odporúčiť, inštruktor Igor presne nasleduje ducha autoškoly s názvom v Pohode, aj keď spravíte blbosť 5 krát za sebou tak nezvýši hlas, naopak, situáciu vie odľahčiť a veľa sa od neho naučíte aj čo sa týka úspornej jazdy. Teoretické hodiny zbytočne neňaťahuje, povie všetko podstatné, sem tam i okorenené vtipnými príhodami, ktoré zažil či už s policajtmi, alebo, ako on svojich študentov nazýva, “pilotmi”.

    Pohodová je aj poloha v centre mesta a aj technický stav áut. Hor sa do toho!

  4. Najlepšia Autošokla fakt.. pohodovy prístup,fajn inštruktori,teoretická výuka nebola nudná,dozvedela som sa všetko čo som potrebovala.. na cestách to isté,nikdy na mna inštruktor nekričal,ani za moje “extrémne”výkony a naučila som sa šoférovať za tých najlepších podmienok.. môžem len odporučiť :)

  5. Autoskolu Vpohode odporucam kazdemu kto chce kurz zvladnut bez problemov a vpohode , kto potrebuje prisposobit jazdy svojmu volnemu casu, a kto potrebuje mat vedla seba spolahlivych a kludnych instruktorov, s ktorymi sa nauci jazdit kazdy :) Naozaj super :)

  6. Túto autoškolu vrelo odporúčam každému, kto sa chce bez stresu a V POHODE naučiť šoférovať. Vždy vás privítajú dobre naladení inštruktori, ktorí vám dajú užitočné rady zo svojich skúseností ako zvládnuť jazdy.

  7. Pozitiva: cena. Negativa: 1) nejazdi sa na VW, ale na Skode Fabii; 2) jazda nikdy netrvala 90 min (vacsinou tak 75 min, kedze si instruktori davali prestavky); 3) dohadovanie si jazd, stylom, ze clovek tam musi prist a zapisovat sa do nejakych papierov je hrozny (zisiel by sa nejaky online formular, kde si clovek vyberie aj cas aj instrukora); 4) Pristup, ochota naucit aj stav vozidla velmi zalezi od instruktora, ktoreho dostanene: Jaro (neodporucam) – priserny pristup – neporadi, neusmerni, caka, ze clovek sa sam nauci soferovat, sukromne veci si vybavuje pocas jazdy, vytrhne volant z ruky a soferuje za vas …, auto ma poskodenu spojku; Peto – super, snazi sa naucit, pomoct.

  8. Autoškolu V pohode veľmi, veľmi vrelo odporúčam. Naučila som sa tu nielen šoférovať. Inštruktori aj všetci, čo tu pracujú, sú veľmi ľudskí, prirodzení a starostliví. Snažili sa mi vo všetkom vyjsť v ústrety, pomáhali mi vo všetkom, čo bolo v ich silách, riešili za mňa problémové situácie. Boli trpezliví a dobrí, nikdy som sa nedostala do situácie, že by som sa cítila pod tlakom alebo nekomfortne pri šoférovaní. Títo ľudia dávajú do svojej práce srdce a je to cítiť.

Pridaj komentár