Teocar

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: Hraničná 18
82105 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: Zatvorené
Ut: Zatvorené
Str: Zatvorené
Štv: Zatvorené
Pia: Zatvorené
So: Zatvorené
Ne: Zatvorené
Tel.: 0903282881
E-mail: Info@teocar.sk
Web: www.teocar.sk

Rozšírené informácie

Možnosť platiť kartou: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0903282881
Popis firmy: Najlepšia autopožičovňa v Bratislave.
Sme tu pre Vás 24 hodín denne. Ponúkame široký výber vozidiel už od 16, 00 € / deň s neobmedzeným počtom najazdených km a možnosťou rôznych doplnkov v cene prenájmu.
V cene je zahrnuté zákonné ako aj havarijné poistenie.
Pobočky v mestách: Bratislava

6 thoughts on “Teocar”

 1. Auto som si tu požičala už pár krát. Majú fakt dobré ceny a pekné autá. Pracovníčka ku mne bola veľmi milá a dokonca ma aj vyzdvihli na letisku.

 2. Sluzby autopozicovne Teocar som vyuzil iba jedenkrat.

  Plusy:
  – Rychla rezervacia
  – Auto bolo v dobrom technickom stave
  – Dohodnute prislusenstvo v cene (autosedacka, retaze)

  Minusy:
  -Znecisteny interier auta pri preberani
  -Neskore pristavenie vozidla (1h neskor)
  -Nekorektny a zdlhavy proces vymahania vyplatenia zalohy za auto.

  V buducnosti urcite vyuzijem sluzby inej autopozicovne.

 3. Autopozicovnu som vyuzil 1krat. Vozidlo prislo znecitene a cele poskriabane, obite bolo snad so vsetkych stran pricom cena prenajmu nebola najmensia,

 4. Teocar už nikdy viac. Teocar je totálna katastrofa pre zákazníka. Ich služby som využil prvý a posledný krát dňa 8.8.2014. Preberanie vozidla prebehlo nasledovne na vozidle boli zistené viaceré škrabance a prasklina čelného skla=Hrozba pre mna bola odobratie technického a stopka na mieste bez pokračovania v jazde samozrejme. Auto mi samozrejme vymenene nebolo a ani sa neobtazovali ma o tom upovedomiť vopred. Nasraty som bol donuteny riskovať kedže som mal dohodnutú schôdzku na konkretnu hodinu. Pri preberaní odporúčam nasledovný postup – zoberte si so sebou kameru s HD natacanim a natočte si komplet celé auto všetky hrany zvnútra a zvonku plus podvozok a strechu!! (procedúra tak na cca 15min – 20 min). BEZ TEJTO procedúry auto nikdy od tejto požičovne neberte. Pri odovzdaní na vas totiž vytiahnu napríklad poskrabanu hranu kufra zvnútra (môže ísť napríklad o 0.3cm oderok!!!) za co vam stiahnu 60EUR poplatok bez upozornenia a bez toho aby s vami čokoľvek prejednali.
  Za ďalšie si prečítajte zmluvne podmienky – ste vystavení takým poplatkom a podmienkam aké inde nenájdete – v prípade že vam ukradnú auto platíte 5% z hodnoty auta.
  Absolútne nekorektne jednanie – vymýšľajú si nezmyselne škody na aute, vyhrážajú sa podpisanou zmluvou a sťahujú dodatočne poplatky bez toho aby vas o tom upovedomili.
  Počas celej procedúry odovzdávania auta pozorne sledujte personál nakoľko drobne škrabance vedia spraviť šikovne kľúčom a vas zavolajú k niečomu o com nemáte ani sajnu ani paru!!! Odovzdávanie vozidla teda odporúčam kamerovat taktiež najlepšie vašim známym a vy môžte na cely proces pokojne dozerat.
  Ak co i len trochu zagooglite zistite že konkurencia je ďaleko pred teocar. Žiaľ u konkurencie už nemali žiadne auto voľne na daný termín tak som išiel do teocar – už nikdy viac. Víkendový prenájom strednej nepremiovej triedy ma so všetkými aj dodatočne nauctovanymi poplatkami o ktorých som nebol informovaný ma vyšiel takmer na 300 EUR!!! Spoliehaju sa že ľudia nemajú cas sa s nimi dozuvat.
  Dávajte si veľký pozor na teocar a radšej sa im vyhnite veľkým oblúkom!

Pridaj komentár