Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo

Základé informácie

Adresa: Borša 98
925 23 Senec
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903471933
E-mail: obchod@lussy.sk
Web: www.lussy.sk

Rozšírené informácie

Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0903471933
Popis firmy: Sexi spodné prádlo, push-up podprsenky, tangá, podväzky, korzety, boxerky, sexi kostýmy,saténové prádlo,erotické pomôcky, vibrátory, afrodiziaká, erotická bielizeň,šperky, bondage pomôcky, kondómy, erekčné krúžky, lubrikačné gely, venušiné guličky, ..
lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Oblečenie a oddevy, Salón krásy, Šperky, Spoločeneké hry - predaj, Zábavné web stránky, Zdravotné potreby, Zoznamka a chat

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1740" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo? Na webstránke lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/salon-krasy/lussy-eroticke-pomocky-a-sexi-pradlo.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/salon-krasy/lussy-eroticke-pomocky-a-sexi-pradlo.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na lussy – eroticke pomocky a sexi pradlo


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨