Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  FASHIONOPTIC

Základé informácie

Adresa: Krížna 58-60
81107 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: 10:00 – 18:00
Ut: 10:00 – 18:00
Str: 10:00 – 18:00
Štv: 10:00 – 18:00
Pia: 10:00 – 18:00
So:
Ne:
Tel.: 02/55643406
E-mail: fashionoptic@post.sk
Web: www.fashionoptic.sk
FASHIONOPTIC
3 votes, 5.00 avg. rating (75% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Očná optika

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1093" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy FASHIONOPTIC? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre FASHIONOPTIC. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu FASHIONOPTIC. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na FASHIONOPTIC? Na webstránke FASHIONOPTIC môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s FASHIONOPTIC. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/ocna-optika/fashionoptic.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/ocna-optika/fashionoptic.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 3 názorov na FASHIONOPTIC

 • fashionoptic says:

  V očnej opike FASHIONOPTIC som sa cítila veľmi príjemne. Veľmi ochotný personál, kvalitné služby, a tá cenová dostupnosť, na úrovni.

 • Anička says:

  Aj ja som navštívila očnú optiku Fashionoptic. Bola som veľmi prekvapená prístupom týchto mladých ľudí. Cítila som s nich chuť nielen pracovať, ale hlavne ochotu pomôcť zákazníkom. Bola som v rôzných optikách, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Cenová dostupnosť je tam naozaj pre každého. V porovnaní s ostatnými optikami majú asi o 30 až 40 % lacnejšie. Kúpila som si u nich rám VERSACE + multifokálne sklá a vyšlo ma to o 4 tis. korún lacnejšie. Držím im palce a želám ich veľa, veľa úspechov. Odteraz nakupujem len vo FASHIONOPTIC.

  Zákaznička Anička K.

 • centrumoptometrie says:

  Očná optika FASHIONOPTIC sa od 1. marca 2010 spojila s Centrom Optometrie a od teraz sa volajú Prvé Centrum OPTOMETRIE – FASHIONOPTIC. Máme nové sídlo a nové väčšie priestory na Krížnej ulici 58-60 v Bratislave na Trnavskom mýte ( oproti tržnici smerom k POLUSU )

  Spolu poskytujeme ešte lepšie a kvalitnejšie služby. Pracujeme na najmodernejších prístrojoch nielen čo sa týka merania zrakovej ostrosti, ale aj opracovania okuliarových šošoviek a vsádzanie do okuliarových rámov.

  Máme milý, ochotný a odbornejší personál. Získali sme diplom za odbornosť a poradenstvo v oblasti očnej optiky a optometrie. Zaoberáme sa nielen klasickými okuliarmy na bežné nosenie, ale hlavne sme rozšírili portfólio na kancelárske a multifokálne okuliarové šošovky.

  Momentálne u nás prebieha akcia pod názvom : Okuliarové rámy len za 10 EURO. Akcia bola vytvorená pre podporu predaja kvalitnejších okuliarových šošoviek – skiel.

  Naše krédo znie: Garancia najlepšej ceny.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨