Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  LékařiOnline.CZ s.r.o.

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.plasticka-chirurgia.tv/
LékařiOnline.CZ s.r.o.
1 vote, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Doktori, Plastická chirurgia

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1054" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy LékařiOnline.CZ s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre LékařiOnline.CZ s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu LékařiOnline.CZ s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na LékařiOnline.CZ s.r.o.? Na webstránke LékařiOnline.CZ s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s LékařiOnline.CZ s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/doktori/lekaoionlinecz-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/zdravie/doktori/lekaoionlinecz-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou LékařiOnline.CZ s.r.o.

  • DAVID says:

    dobry den mam 16 rokov A NA TVARY MAM NEPEKNE VELKE I MALE JAZVY PO URAZOCH I PO VYTLACANYM AKNE S NECHTAMI!!
    PROSIM VAS FINANCNE ASI BY SOM NEVEDEL HRADIT TEN ZAKROK CO BY SOM POTREBOVAL PRETOZE SOM S DETSKEHO DOMOVA A VELA PENIAZY NEDOSTANEM PRETOZE SOM AJ ESTE STUDENT! PROSIM VAS POISTOVNA BY MI TO NEPREPLATI? POCUL SOM AJ OTOM ZE VELMI NEZVIKLI PRETOZE JE TO ESTETICKY ZAKROK ALE KEBY STE MI VEDELI NIECO ZISTIT BOL BY SOM VAM VELMI VDACNY DAKUJEM A ZA ODPOVBED VOPRED DAKUJEM!!!


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨