Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Brezová 29
05201 Spišská Nová Ves
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0908 457 384
E-mail: info@kuzelnikwolf.sk
Web: www.kuzelnikwolf.sk

Rozšírené informácie

Posedenie vonku: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Dobré pre deti: Áno
Detský kútik: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: 0908 457 384
Účel firmy: Kúzelnícke predstavenie pre deti a dospelých. Kúzelník Wolf spestrí Vašu party, ples, či inú akciu. Predstavenie môže byť doplnené aj o balónovú show – modelovanie z balónov.
Popis firmy: Ak potrebujete zaujať ľudí, pritiahnuť pozornosť, prelomiť ľady alebo len spríjemniť akciu, ktorú máte na starosti, vyberte si túto netradičnú formu zábavy. Kúzelník Wolf prináša ilúzie rôznych druhov určené pre všetky vekové kategórie. Predstavenia sú dostupné v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.
Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita:

Kategórie: Zabávači

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1712" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.? Na webstránke Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Kúzelník Ben Wolf – Pegas Magic s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/zabava/zabavaci/kuzelnik-ben-wolf-pegas-magic-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/zabava/zabavaci/kuzelnik-ben-wolf-pegas-magic-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨