Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  jenkie-športové potreby bojove potreby

Základé informácie

Adresa: Borša 98
925 23 Senec
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903471933
E-mail: obchod@jenkie.eu
Web: www.jenkie.eu

Rozšírené informácie

Telefón: 0903471933
Popis firmy: Ochranné siete, Športové siete, tréningové pomôcky, boxerske mechy, boxerske rukavice NO1 Fighters, dresy, kopačky, medicínske pomôcky, futbalové lopty, trofeje
jenkie-športové potreby bojove potreby
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Fitness - predajne, Oblečenie a oddevy, Športové zariadenia, Zdravá strava, Zdravá výživa, Zdravotné potreby

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1741" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy jenkie-športové potreby bojove potreby? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre jenkie-športové potreby bojove potreby. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu jenkie-športové potreby bojove potreby. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na jenkie-športové potreby bojove potreby? Na webstránke jenkie-športové potreby bojove potreby môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s jenkie-športové potreby bojove potreby. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/zabava/sportove-zariadenia/jenkie-sportove-potreby-bojove-potreby.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/zabava/sportove-zariadenia/jenkie-sportove-potreby-bojove-potreby.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na jenkie-športové potreby bojove potreby


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨