3 thoughts on “Základná škola, Karloveská 61, Bratislava”

 1. Skvelá škola. Dcéra tam skončila minulý rok, a syn túto školu stále navštevuje. Deti boli spokojné a tým pádom aj ja s manželkou. Predovšetkým jazyková a pc výučba je nadpriemerná.

 2. Neviem kam zaradiť túto školu. Pekne sa prezenzuje, chce byť aktívna , avšak reallita je asi trochu iná. V celoslovenských hodnoteniach výsledkov dosahuje priemerné výsledky. Na žiakov sú kladené veľké nároky, zbytočne veľa učenia naspamäť aj keď dnes je dostupnosť informácii obrovská , bez logického a samostatného myslenia, bez použitia naučených / nabiflených/ informácii v praxi a hlavne, kde sú PC dostupné pre všetkých žiakov? No fakt neviem, mám pocit, že všetko je tu tak ako bolo pred dvadsiatimi rokmi / aj učitelia/ …. a všetko plynie……..


  Reakcia od: Daniel

  1. “Dosahuje priemerné výsledky” ?? to je klamstvo. Škola obstála podľa školskej inšpekcie na veľmi dobrej úrovni !!! Pozri: http://www.zskarloba.roburnet.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=128&Itemid=31
  2. V škole je cca 30 PC určených žiakom, čo je za súčasnej situácie skvelé.

  Pravdepodobne ste si pomýlili školy, a ohodnotili nejakú inú školu

 3. Perfektna śkola. Vyšiel som ju sam pred niekolkymi rokmi.
  Myslim ze ma dostatocne pripravila na vsetko co som potreboval a vo vsetkych oblastiach aj ked som si to spociatku nemyslel :)
  Co sa tyka jazykovej vyucby myslim ze je na velmi, velmi kvalitnej urovni.

Pridaj komentár