Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Školení a servis pro výškové práce.

Základé informácie

Adresa: Tisa 302
40336 Tisá

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +420603827898
E-mail: skoleni@nakovarne.com
Web: www.skoleni.nakovarne.com

Rozšírené informácie

Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre študentov: Áno
Telefón: +420603827898
Popis firmy: Poskytujeme servis pro výškové práce. Nabízíme školení BOZP pro osoby provádějící práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Prodej horolezecké výstroje a osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu z výšky, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše profesní zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Autorizované periodické prohlídky OOPP značek Rock Empire, Petzl, Singing Rock, Lanex, Kong a Camp. Poradenské služby. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky. Otdoorové aktivity a horolezectví pro veřejnost.
Pobočky v mestách: působnost pro celou ČR a SR
Najlepšia cesta k nám: 10 km od dálničního tahu D11 Praha – Ústí n.L. – sjezd Petrovice a Tisá – Pirna – Drážďany
Školení a servis pro výškové práce.
1 vote, 3.00 avg. rating (30% score)

Kategórie: Športové zariadenia, Stavebné firmy, Vzdelávacie kurzy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1588" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Školení a servis pro výškové práce.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Školení a servis pro výškové práce.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Školení a servis pro výškové práce.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Školení a servis pro výškové práce.? Na webstránke Školení a servis pro výškové práce. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Školení a servis pro výškové práce.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/vzdelavacie-kurzy/skoleni-a-servis-pro-vyskove-prace.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/vzdelavacie-kurzy/skoleni-a-servis-pro-vyskove-prace.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou Školení a servis pro výškové práce.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨