Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.

Základé informácie

Adresa: Tisa
40336 Tisá

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: +420603827898
E-mail: prodej@lezeckavystroj.cz
Web: www.lezeckavystroj.cz

Rozšírené informácie

Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre študentov: Áno
Možnosť objednávky: Áno
Telefón: +420603827898
Účel firmy: Bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše profesní zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Autorizované periodické prohlídky OOPP značek Rock Empire, Petzl, Singing Rock, Lanex, Kong a Camp.
Popis firmy: Poskytujeme servis pro výškové práce. Nabízíme školení BOZP pro osoby provádějící práce ve výškách pomocí horolezecké techniky. Prodej horolezecké výstroje a osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu z výšky, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše profesní zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Autorizované periodické prohlídky OOPP značek Rock Empire, Petzl, Singing Rock, Lanex, Kong a Camp. Poradenské služby. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky. Otdoorové aktivity a horolezectví pro veřejnost.
Pobočky v mestách: působnost pro celou ČR a SR
Najlepšia cesta k nám: 10 km od dálničního tahu D11 Praha – Ústí n.L. – sjezd Petrovice a Tisá – Pirna – Drážďany
Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Športové zariadenia, Stavebné firmy, Stavebné povolenia a legislatíva, Stavebné stroje, Vzdelávacie kurzy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1589" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.? Na webstránke Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Horolezecká výstroj a OOPP proti pádu.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/vzdelavacie-kurzy/horolezecka-vystroj-a-oopp-proti-padu.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/vzdelavacie-kurzy/horolezecka-vystroj-a-oopp-proti-padu.html">našimi službami</a>.