Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  English Box

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.englishbox.sk
English Box
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Kategórie: Jazykové kurzy, Jazykové školy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 151" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy English Box? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre English Box. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu English Box. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na English Box? Na webstránke English Box môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s English Box. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/jazykove-skoly/english-box.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/vzdelavanie/jazykove-skoly/english-box.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou English Box

  • Ján Znaško says:

    Dlho som hľadal nejaký domáci kurz angličtiny. Najprv som si kúpil taxus ale to je čosi príšerné!! Vyhodené peniaze za kravinu. Potom som veľa otáľal s kúpou englishboxu, taxus vo mne vzbudil všeobecnú nedôveru voči takýmto produktom. Ale našťastie som si nakoniec englishbox kúpil a nemôžem ho vynachváliť. Som veľmi spokojný s kvalitou nahrávok, zmysluplnosťou vysvetlení učiva ako aj so zákazníckym servisom. A ukazuje sa, že už sa na mňa aj čo-to nalepilo :-) Jednoznačne odporúčam.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨