Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava

Expresná kuriérska a donášková služba
Ulica a číslo: Olbrachtova 3
Mesto: Bratislava
PSČ: 83104
IČO: 40785815
DIČ: 107386587
Web: http://www.nocnykurier.sk
Facebook: http://www.facebook.com/nocnykurier.sk?fref=ts
Kontaktný email:info@nocnykurier.sk

Popis činnosti:
Nočný kuriér je expresná kuriérska a donášková služba, ktorá sa špecializuje na rýchle a časovo náročné doručovanie a vyzdvihovanie zásielok v nočných hodinách. Sme kuriérska služba, ktorá ponúka expresné služby šité každému zákazníkovi na mieru a to s dobou doručenia už od pár minút v Bratislave až do pár hodín v SR a zahraničí.
Donášková služba Bratislava – Zavolajte a vaše cigarety,alkohol,lieky alebo iný tovar bude u vás na stole do 20 minút..
Prevádzková doba:
PO-NE 19:00 – 5:00 pre zmluvných NONSTOP

Firmu pridal Martin Málek

nonstop-kurier-bratislava

Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kategórie: Iné kategórie

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 3193" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava? Na webstránke Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Nočný Kuriér.sk – Donáška alkoholu,cigariet a liekov Bratislava. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/uncategorized/nocny-kurier-sk-donaska-alkoholucigariet-a-liekov-bratislava.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/uncategorized/nocny-kurier-sk-donaska-alkoholucigariet-a-liekov-bratislava.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨