Irish Pub

Hlasovanie

Základé informácie

Adresa: Kollárova 37
91700 Trnava
Trnavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: 10:00 – 24:00
Ut: 10:00 – 24:00
Str: 10:00 – 24:00
Štv: 10:00 – 24:00
Pia: 10:00 – 2:00
So: 10:00 – 2:00
Ne: 10:00 – 24:00
Tel.:
E-mail:
Web:

4 thoughts on “Irish Pub”

  1. Som znechutená z prístupu obsluhy voči zákazníkovi (mne). Nie sú schopný zapamätať si jednu objednávku. Človek 2 hodiny čaká na objednávku, ktorú aj tak nevybavia. Obslúžia ľudí čo prídu omnoho neskôr za nimi. Keď zákazník odíde znechutený. Po tejto skúsenosti už viem, že tento bar nenavštívim. Niesú schopný sa ospravedlniť za ich chybu. Tiež tam neradím ísť iným ľuďom. Prostredie tiež nieje v najlepšom stave, keďže ešte na koniec baru cítiť šíriaci sa smrad zo záchodou.

  2. ja som cakal minule asi 45 min., nez si ma casnik potom co dopije, dofajci a dobavi sa so svojou pipkou vobec vsimne… bolo nas tam tak 5 a pol na poschodi… pivo nasledne priniesol s dalsim 30 min. meskanim, potom co si znovu zapalil a debatoval s pipenku… ked som mu povedal, ze si ho moze nechat, ze mu za to nezaplatim a do toho pajzlu ma uz nikto nedostane, tak sa na mna osopil, pri odchode zautocil… tak som ho sundal zo schodov… len potom nabehli dvaja bezkrki, vyholeni a vybavili si to so mnou vonku… takto nejako funguje Irish v TT

  3. može mať podnik pekné prostredie a dobrú pizzu, ale ak sa s Vami rozlúči obsluha tak, že ste z toho znechutený, ani nenecháte sprepitné, ani sa tam už nevrátite. Treba im povedať, čo si o tom myslíte, inak ich to na Slovensku nenaučíte. Na západe Vás vetou bez “prosím” ani neoslovia, ak Vám chcú niečo povedať.

  4. Otrasná obsluha! Býval to skvelý podnik. Ale s ľútosťou konštatujem, že už sa nikdy viac do tohto podniku s partiou nevrátime. Nepríjemné čašníčky, ktoré sa tvária zduto ako keby ste ich obťažovali. Zrejme sa dané dámy zle vyspali,alebo nemajú šťastie v osobnom živote… ale nie je normálne aby počas rozlúčky so slobodou na Vás personál vkuse zazeral, miesto toho aby využili, že môžu utŕžiť. Nechali sme im dosť vysoký účet na to, ako sa k nám zachovali. Toto si v iných podnikoch nikto ku zákazníkovi nedovolí. Nedostali od nás ani cent sprepitného zato my sme dostali vynadané ako malé deti. Pokiaľ nepreriedia takýchto “ochotných” čašníkov, nikdy tam nebudú mávať plno ako kedysi.

Pridaj komentár