Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel

Základé informácie

Adresa: Priemyselná 1/A
82109 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0850 232 404
E-mail: kontakt@homepro.sk
Web: www.homepro.sk
HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Čistiace služby, Domácnosť, Kanalizácia, Kuchyne, Maliari, Murári, Rekonštrukcia, Stavebné firmy, Upratovacie služby

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2003" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel? Na webstránke HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/upratovacie-sluzby/homepro-sro-sluzby-rekonstrukcie-upratovanie-hodinovy-manzel.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/upratovacie-sluzby/homepro-sro-sluzby-rekonstrukcie-upratovanie-hodinovy-manzel.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou HomePro s.r.o. služby – Rekonštrukcie, Upratovanie, Hodinový manžel

 • homepro says:

  S HomePro som bol nadmieru spokojny v oblasti Rekonstrukcie bytu

  Proclientsky pristup
  dochvilnost
  Bezplatne poradenstvo a cenove ponuky
  Projekt odovzdany na cas
  Priebezna kontrola projektu


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨