2 thoughts on “Hilkovič”

  1. Hodnotím pozitívne prístup predajcu v Maxe, ktorý mi všetko ochotne vysvetlil a spravil cenovú ponuku aj grafický návrh na počkanie. Ďalej dôkladné zameranie skrine doma a najviac ma prekvapila montáž – montéri prišli presne vo vopred dohodnutom čase, všetko spravili za 2 hodiny a ešte po sebe aj upratali!
    Ponuka od Hilkoviča nebola najvýhodnejšia, no v každom ohľade som sa stretla s vysoko profesionálnym prístupom všetkých zamestnancov. So vstavanou skriňou od nich som maximálne spokojná.

  2. ja som absolútne nespokojná so službami spoločnosti Hilkovič, objednala som si vstavanú skriňu, zaplatila som dosť vysokú cenu v porovnaní s konkurenciou a skriňa mala pri stenu diery pretože montéri rezali tak krivo a poličky sú na krajoch dorýpané, potom nabehol ten ich reklamačný technik a s bielou farbou len zatrel na poličkách tie diery takže teraz to vyzerá ako keď to decko zacapká a tie boky zatrel tiež ale celkovo tá skriňa vyzerá ako lacný šmejd z Poľska (dokonca už ani tam by ste to nekúpili) …neodporúčam nikomu sa vôbec obrátiť na túto spoločnosť, to radšej nejakému šikovnému stolárovi v okolí

Pridaj komentár