Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Okno projekt-zasklenie a zasklievanie

Základé informácie

Adresa: Snp 1427/7
01701 Považská Bystrica
Trenčiansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0905129651
E-mail: pavlikmichal@centrum.sk
Web: zatepleniebalkonov.sk
Okno projekt-zasklenie a zasklievanie
2 votes, 3.86 avg. rating (51% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Stavebný materiál

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1644" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Okno projekt-zasklenie a zasklievanie? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Okno projekt-zasklenie a zasklievanie. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Okno projekt-zasklenie a zasklievanie. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Okno projekt-zasklenie a zasklievanie? Na webstránke Okno projekt-zasklenie a zasklievanie môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Okno projekt-zasklenie a zasklievanie. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebny-material/okno-projekt-zasklenie-a-zasklievanie.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebny-material/okno-projekt-zasklenie-a-zasklievanie.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 6 názorov na Okno projekt-zasklenie a zasklievanie

 • michal28 says:

  Aj ked meskali par dni,tak to nakoniec dobre dopadlo a sme Spokojny.

 • jozef says:

  Seriozne jednanie a montaz tiez dopadla dobre a hlavne splnili termin.zasklenie balkona doporucujem.

 • marek says:

  Aj sa mozem odporucit,seriozne jednanie od zaciatku az po konec.Doporucujem firmu okno projekt.

 • Jakub says:

  Som spokojný s montážou, aj s jednaním od začiatku až po koniec. Taktiež doporučujem firmu Okno Projekt.

 • Milan Trencsík says:

  Som spokojný s jednaním aj s prácou.Odporúčam.

 • Mirka says:

  Nedodržiavajú termíny. P.Pavlík sa pri riešení problémov zatajuje. Keď mu pohrozíte nevyplatením tak zázračne vie volať aj 4x za hodinu. Má úbohé vystupovanie a protirečí si. Na druhej strane, chalani ktorí robili montáž boli šikovní. Ku kvalite zasklenia sa ešte vyjadriť neviem – balkón mi robili dnes. Firmu neodporúčam.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨