Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  JAKA s.r.o.

Základé informácie

Adresa:
Žilina
Žilinský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
JAKA s.r.o.
6 votes, 0.96 avg. rating (16% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Stavebné firmy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2020" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy JAKA s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre JAKA s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu JAKA s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na JAKA s.r.o.? Na webstránke JAKA s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s JAKA s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebne-firmy/jaka-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebne-firmy/jaka-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 10 názorov na JAKA s.r.o.

 • jano1234 says:

  Všetko bolo v poriadku (milí, ochotní, …) až dovtedy, kým sme nezaplatili.

  Odkedy páni Ján Kadík a Michal Jánošík, majitelia firmy dostali zaplatené, situácia sa zmenila. Potrebujeme, odstrániť reklamácie, niektoré dosť závažné, ale oni takmer nekomunikujú, nedvíhajú telefóny a ak zdvihnú (keď im človek zavolá z iného tel. čísla), tak len sľubujú a nič z toho.

  Myslím si, že keď niekto za niečo dostane zaplatené, mal by to urobiť. Asi som naivný …

 • bytcan says:

  Mysleli sme, že sme natrafili na tú najlepšiu stavebnú firmu na svete. Vymakaný web, príjemní ľudia, odborníci …

  Teraz to už tak nevidím. Nekvalitné materiály, nedodržiavanie projektu, a hlavne tí pracovníci – strach a hrôza. Tomu elektrikárovi by som ani žiarovku na záchode nedal vymeniť. Obkladač, vodár to isté. Okná zle osadené …

  A sľuby a sľuby a sľuby …

  … snáď sa nápravy dožijeme.

 • Marika Pajger says:

  Bohuzial nase skusenosti s Firmou Jaka su len nemile.Firma Jaka postavila bytovku v Bytci a jeden s tych bytov vlastnime aj my.Ako kazda novostavba, aj tato mala a ma urcite nedostatky,z coho hlavnou je zle urobena strecha!!! DO BYTOV ZATEKA ! Taktiez zle/vypadavajuce okna,popraskane steny,zle vmontovane odsavace vzduchu,nefungujuce vypinace,zle zatvarajuce dvere.Aj napriek tomu ze firma dala zaruku ze tieto nedostatky odstrani, nas bytovkovy zastupca(teda my vsetci) sa s nimi tahame uz rok,…do bytov zateka a firma opravy len slubuje.Stale pocuvame len vyhovorky a viac a viac sa dozvedame ,ze problemy boli sposobene lebo firma nedodrzala predpisane pracovne postupy dokonca ani nepostupovala podla daneho projektu !!!!

 • Sused says:

  No jednoducho katastrofa. Firma je úplny bordel, všetko alkoholici, neschopáci, či už elektrikár, vodár, kurenár atď. Nevedia stavať bytovky, montovať okná, či kopať základy no proste nič. Ten kto si zavolá túto firmu na stavbu tak mi ho je už teraz ľúto. Reklamácie, ktorých je hodne neriešia ani po roku. Konateľ firmy, pán Kadík, je obyčajný klamár, ktorý len zavádza ľudí a keď dostane peniaze tak už nedvíha telefón a ak náhodou áno tak nasľubuje hory, doly, len, aby sa Vás zbavil a potom už znovu nedvíhal. Neplatia ani ich dodávateľom a nejdú podľa projektu absolutne na nich nie je spoľah.

  Moja rada: Vyhnyte sa tejto firme za každú cenu!!!!

 • Klient says:

  Potvrdzujem, že všetko, čo napísali predchádzajúci prispievatelia o firme JAKA je pravda – do bodky.
  Tých sľubov a termínov už bolo …
  Tie ich vízie a všetky tie krásne reči, čo majú na svojej stránke mi prídu na míle vzdialené od reality a neskutočne smiešne.

  To nespočítam na prstoch rúk, koľkokrát som sa dohodol, že prídu odstrániť reklamácie. Tak letím z roboty, čakám a nič. Nikto sa neozve, že nepríde, neospravedlní, proste nič sa nedeje. Potom nedvíhajú telefón …
  A to je jedno, či sa dohodnem so zamestnancom firmy JAKA, alebo priamo s majiteľom Jánom Kadíkom, alebo druhým majiteľom Michalom Jánošíkom. Firemná kultúra na bode mrazu. Proste majú zaplatené a tým to pre nich hasne.

  Ak môžete, vyhnite sa spolupráci s pánmi Jánom Kadíkom a Michalom Jánošíkom.

 • klient says:

  JAKA = katastrofa.
  Používali nekvalitné lacné veci a potom to tak dopadlo.
  Ten kotol by si určite nedali do svojho bytu. Nastavíte si teplotu vody v sprche a o chvíľu sa idete obariť alebo zamrznúť…

 • martin šimo says:

  Zdravím ja mám s firmou jaka tiež nemile skúsenosti.My sme pre nich
  montovali strechy na výstavbe v martine a bohužial pán konatel nám nedvýha
  mobily ,stráni sa vyplateniu mesiac a pol faktura po splatnosti a firma nič.

 • Makoví Ján says:

  POZOR NEPLATIA NASOLVENTNOST nerobte pre JAKA sro! N E P L A T I A FAKTURY !

 • Makoví Ján says:

  k…… Jánošík a k……. Kadík O …….. neberu telefon a neplatia……. P O Z O R na JAKAsro P O Z O R !

  • Sprava says:

   Prosím nepoužívať natoľko vulgárne výrazy. Stránka slúži na zdieľanie skúseností zákazníkov s firmami, nie na vulgárne útoky. Ďakujeme za pochopenie. Topslužby


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨