Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.

Základé informácie

Adresa: Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web: www.cefeus.sk, www.kasiopeja.sk
CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.
2 votes, 1.54 avg. rating (20% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Stavebné firmy

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1861" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.? Na webstránke CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebne-firmy/cefeuskasiopeja-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/stavebne-firmy/cefeuskasiopeja-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na CEFEUS/Kasiopeja, s.r.o.

 • Skuseny says:

  Dovoľujem si upozorniť potencionálnych zákazníkov na vyššieuvedené s.r.o. (prvá k 8.12.2010 zanikla, avsak založená HARKAN, s.r.o), ktoré realizujú/realizovali uskutočnovanie stavieb a obstarávane stavebných prác. Firma má síce za sebou aj nejaké výsledky, avšak jej prístup k zákazníkom po zaplatení je viac ako vlažný. Horeuvedene firmy zabezpečovali výstavbu bytových/rodinnych domov, z ktorých niektoré vykazujú už v záručnej dobe viditeľné i závažné nedostatky (praskanie vonkajších/vnútorných stien, hrdzavenie kovovych casti). Firmy v nejednom prípade nerealizovali výstavbu v súlade so schválený projektom (napr. neúplné a poddimenzované rozvody tepla v domoch, použitie lacnejších materiálov) a nevykonali niektoré projektom stanovené práce (napr. terasy a ich prekrytia). Neposkytli a neodovzdali niektorým užívateľom kompletnú projektovú a technickú dokumentáciu napriek platným ustanoveniam stavebného zákona.Firma nezabezpečuje kvalitu stavebnej činnosti úmernú vloženým prostriedkom a v niektorých prípadoch ju obchádza. Neodporúčam vstupovanie do obchodného vzťahu s nimi, resp. max. opatrnosť.
  Vzhľadom k tomu, že vyššieuvedená firma už neexistuje, neodporúčam vstupovať v budúcnosti do obch. vzťahu s osobami, ktoré vyššieuvedené spoločnosti vlastnili/vystupovali v ich mene, resp. spolupracovali s nimi t.j. p. Ing. Milan Vigaš, Richard Lorenc, Ing. Andrej Caban.

 • majovlk says:

  nepoznám nikoho kto by mal s pánmi figurujúcimi v týchto firmách dobré skúsenosti. na začiatku je všetko v poriadku kopec sľubov, úsmevov a všetko určite bude v poriadku. pokiaľ nemajú od Vás všetky peniaze ktoré chcú. potom všetko ostáva v nedokončenom stave. firmy ktoré pre nich robili niektoré čiastkové práce sa tiež dištancujú, lebo samozrejme im nezaplatili.
  našťastie týchto pánov v BB a okolí už veľa ľudí pozná takže budú musieť loviť v iných vodách.
  našťastie je si z čoho vyberať… a dúfam že sa s podobnými týpkami už nestretnem.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨