Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  www.lavabo.sk

Základé informácie

Adresa: Kostolna 48
94901 Nitra
Nitriansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 037/6566842
E-mail: klbecko@klbecko.sk
Web: www.lavabo.sk
www.lavabo.sk
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Dvere, Kuchyne, Nábytok, Projektanti, Stavebné firmy, Stolári, Vstavané skrine

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1724" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy www.lavabo.sk? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre www.lavabo.sk. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu www.lavabo.sk. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na www.lavabo.sk? Na webstránke www.lavabo.sk môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s www.lavabo.sk. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/projektanti/wwwlavabosk.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/projektanti/wwwlavabosk.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na www.lavabo.sk

 • trivial says:

  ~ Komplexne sluzby od zamerania cez navrh vyrobu montaz.Bez ziadnej subdodavky tym padom aj lacnejsie ceny.

  ~Dizajn navrhnuty so skusenostami na prakticnost a efektivne vyuzitie.

  ~Kvalitne drevene materialy ako dyhy z prirodnej dyhy nie z folii tie podla mna patria do sklennika nie do domu.

  ~Skvela komunikacia a poradenstvo aj co sa tykalo stavebnych otazok okolo stavby

 • Milan says:

  Pochvalujem si poradenstvo v materialoch a systemoch a velmi dobru komunikaciu.Maju dlhsie terminy ale za tu kvalitu a cenu to stalo.Odporucam len lutujem ze som si u nich nechal robit len obyvacku.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨