Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Hety Ján Heteš

Základé informácie

Adresa: Čermeľská cesta 3
Košice
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail: hetes.jan@gmail.com
Web:
Hety Ján Heteš
2 votes, 1.00 avg. rating (13% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Okná

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1823" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Hety Ján Heteš? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Hety Ján Heteš. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Hety Ján Heteš. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Hety Ján Heteš? Na webstránke Hety Ján Heteš môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Hety Ján Heteš. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/hety-jan-hetes.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/hety-jan-hetes.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 8 názorov na Hety Ján Heteš

 • ifoxx says:

  Po viac ako 8 týždňoch som dostal zálohu na plastové okná späť, pričom boli dohodnuté cca 4 – týždne. Po celý čas som mal jednu stranu bytu komplet otvorenú!!! …napriek tomu raz vytopili výrobňu, asi 10 krát bol na ceste kamión ale nedošiel, alebo najlepšie bolo že okná nie sú ešte vytvrdnuté po odliatí. Výrobca mal byť slovenský , ale keď som tam volal o nijakej mojej zákazke nevedeli. Sprostredkovateľ fy. HETY Ján Heteš mi to stále pekne vysvetlil ” Stále bol niekde problém. Výhovoriek bolo viac a kadejakých. Každý druhý deň iná. A to nezveličujem. Ale môžem byť rád že som dostal na žiadosť aspoň zálohu bez zbytočných ťahačiek naspäť. Ak by som neprevzal zálohu dodnes okná nemám. Bolo viditeľné že mi to súri a napriek tomu som bol ťahaný za nos.

 • raziel says:

  Dobrý deň,

  s pánom Hetešom síce nemám žiadne skúsenosti, ale popálil som sa na iných firmách, ktoré sa príspevkom nevyhnú. Chcel by som meniť okná v byte, ale neviem nájsť žiadnu firmu, na ktorú by som nečítal alebo nepočul nejaké zlé ohlasy. Rád by som sa poučil z chýb druhých ľudí nakoľko je investícia do okien dosť značná. Chcel by som sa preto opýtať, či už máte vyriešený problém s tými oknami a ak áno ako ste spokojný.

  Možno je dosť veľký problém, že na všetkých fórach ľudia píšu len o zlých skúsenostiach s firmami a keď si človek chce nejakú firmu nájsť, musí vylučovať tie zlé, kým mu niečo neostane. Hodilo by sa nejaké fórum, kde by sa písali aj kladné odozvy aby si človek vedel jednoduchšie vyberať.

 • papopp says:

  Firma HETY, s.r.o., Košice – jedna nespolahliva, neseriozna a zavadzajuca firma. Zobrala zalohu, ale okna nedodala. Vyhovoreik plno – mozu pisat knihu s vyhovorkami. Ludia dajte sim pozor !!!

  • hasan says:

   papopp aj ja mam podobne skusenosti. Hladam dalsie osobz ktore bz uy nieco aj urobili vo veci. Do dnesneho dna firma a jej majitel nam ide tisice eur ktore moyno v zivote neuvidim. Samoyrejme vzhovarat sa vie. Stale je v zahranici, alebo priamo vo vyrobe kde je porucha , alebo ina blbost a neviem sa s nim osobne stretnut.

   • pracak says:

    Ahoj. Chcem sa ta opytat ci si sa uz nejak skontaktoval s p.Hetesom. Mam podobny problem, tak by sme mohli nieco podniknut.

    • hasan says:

     Ahoj. Neviem sa s nim skontaktovat … zatajuje sa a ani doma ho neviem zastihnut. Neviem ci este vobec byva na furci. Ani exekutor s nim nepohne … jednoducho ako keby neexistoval.

 • pavel says:

  Ahojte.aj ja mam s nim problem.a ano byva stale na furci na maurerovej 2. Treba si len najst cas a vymaknut ho tam osobne.

  • hasan says:

   Ahojte.

   Som si vsimol ze uz nieje vlstnikom svojho bytu. Vraj prebehla drazba ktoru som si az teraz vsimol z vypisu katastra nehnutelnosti. Vie niekto nieco blizsie k tomu? Mal som zalozne pravo na jeho byt ale sice v 7 mesiaci tochto roku prebehla drazba peniaze som ziadne nevidel.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨