25 thoughts on “Finox”

 1. Poľské okná, pokiaľ chcete poľské okná chodte do Finox s.r.o v B.Bystrici, nikdy neboli výrobcom ako tvrdia.


  Reakcia od: Dada

  To je jedno,že sú poľské ! Je veľmi dôležité,že sú kvalitné a hlavne dá sa spoľahnúť na kvalitnú robotu.


  Reakcia od: Marcel

  Poznám tie okná ktoré predávajú. Sú kvalitné a nikto zo slovenských výrobcov im nemôže konkurovať!

 2. Hlavne že niekto si chváli iba poľské okná a DRUTEX tak isto vyrába v poľsku – firma je považovaná za jednu z najlepších.
  A okrem toho, každý normálny človek vie že najkvalitnejší nábytok a okná na mieru sú z poľska, akurát že tý ktorí tvrdia opak si kúpili nábytok, či okná u šmelinárov za lacný peniaz. Tak čo iné mohli čakať?
  Mohli by ste už konečne pochopiť že za kvalitu treba platit.

  Veľmi dobrá firma, kvalitné práce, široký výber, u viacerých opýtaných som sa stretol s pozitívnym hodnotením, o čom svečí aj množstvá objednávok vybavených počas jedného týždňa.

 3. Už niekoľko rokov sme v Bystrickom kraji jedna z najväčších stavebných firiem a fi FINOX môžem odporučiť ako jednu z najserióznejších firiem čo sa týka okien !!! Využívame ich služby už dva roky a od začiatku viem,že ich dovážajú a viem ,že sú poľské!!!
  Takže kto tvrdí,že ich niekto zavádza tak klame !!!

 4. Nedá mi nereagovať na horeuvedené hodnotenie firmy Finox, nakoľko aj ja osobne som ich zákazníkom. Keď som si bol dať vypracovať cenovú ponuku, bolo mi oznámené, že okná nevyrábajú ale dovážajú od výrobcu Drutex, ktorý ak sa niekto vyzná tak vie, že patrí k popredným výrobcom v európe. Bola mi vypracovaná cenová ponuka a okná som si aj objednal. Bol som milo prekvapený, keď mi z tejto firmy už o sedem dní od objednania telefonovali a pýtali sa kedy môžu okná vymeniť. Dohodol som sa s nimi na ďaší deň a tak aj bolo. Jednoducho vo všetkých smeroch som bol nadmieru spokojný so službami spoločnosti Finox a zodpovedne túto firmu môžem len odporučiť ďalším zákazníkom.

 5. Mám s nimi skúsenosti a nie malé. Sú to šikovný a spoľahliví chlapci. Ak sa pre nich rozhodnete tak neoľutujete . S pozdravom.

 6. S firmou Finox som bola spokojná, nakoľko mi dodali veľmi pekné a kvalitné okná. Taktiež ich prístup k zákazníkovi ja veľmi profesionálny. Túto firmu m ôžem len odporučiť ďalším zákazníkom.

 7. Som zákazníkom firmy Finox a som s oknami ako aj službami tejto firmy veľmi spokojný. Odporučil som firmu Finox všetkým svojim známym, ktorí si tiež dali vymeniť okná a tiež majú len kladné skúsenosti. Máloktorí slovenskí výrobcovia im môžu konkurovať. Využite ich služby a sami uvidíte.

 8. Osobná skúsenosť je viac než dobrá . Odporúčam konkurencii,aby sa išli do finoxu učiť . Pekný deň!

 9. Máme od Finoxu okná a sme s nimi veľmi spokojný ako aj s ich prácou! Ja sám som ich odporučil aj susedom. Dobrá voľba!

 10. Firma Finox klame ďalej, na ich prezentačných stránkach vidíte v sekcii produkty, plastové okná z profilového systému Aluplast aj keď už 3 mesiace dodávajú a montujú okná IGLO 5. IGLO 5 je poľský profil ktorý s Aluplastom nemá okrem podobnosti tvaru nič spoločné. IGLO 5 vyrába poľská firma DRUTEX od mája 2007 a slovenské montážne firmy ako FINOX pred montážou z okien odstránia ochrannú fóliu aby to zákazník pri montáži nezistil. Myslím ,že ak zatajujú tento fakt a vedome klamú, možme ich zaradiť do sekcie podvodníci. Tak čo zástancovia FINOXU, čo k tomu napíšete teraz, prečo FINOX zavádza svojich zákazníkov a predáva im okná z profilu ktorý nemá žiadne meno? Samozrejme za ceny za aké si možu kúpiť kvalitné výrobky renomovaných výrobcov ako napr. Aluplast, REHAU, Internova, Thyssen atď? Ak tieto skutočnosti zákazníkom pri vyhotovovaní cenových kalkulácií predajca oznamuje tak je všetko OK. Tu je odkaz na spol. DRUTEX, FINOX ponúka výlučne ich produkty www. Reakcia od: Meki

  Mirko je natom asi dost zle ked svoj firemny neuspech riesi osocovanim druhych firiem.No,ale kazdy sme iny a raz ked sa bude aj jemu darit mozno s toho vyrastie.Na druhej strane mozno ma takyto pristup aj k zakaznikom tak sa potom ani necudujme.xixixi

 11. Vy,čo trieskate,tak naozaj len závidíte.Som ich zákazník a od začiatku viem,že okná sú Poľske a nikto mi neprelepoval nálepky.
  Stretol som sa ako stavbár s viacerými oknami a tieto majú veľmi malú konkurenciu.A vám,čo nejde biznis,skúste sa stať odberateľmi Finoxu a aspoň budete ponúkať kvalitu a nie drísty.Dovidenia,mám robotu,idem montovať Poľské okná.

 12. mam taky pocit, ze sem pisu len predajcovia okien – ti co tak chvalia finox a aj ti co su proti. klientovi tato diskusia nepomoze. :(


  Reakcia od: predajca

  Máš pravdu, vyzerá to tak že chvália tí čo také isté okná predávajú a opak je tí čo predávajú iné okná a závidia, že Finox predá viac ako oni.

 13. Kúpil som si Tepelné čerpadlo aj solárny systém od Finoxu a som maximálne spokojný od začiatku jednania až po konečnú realizáciu ! Odporúčam !!! Ďakujem

 14. Je sice pravda ze spolocnost finox predava polske okna ale su velmi vysokej kvality.
  Ti co si myslia ze polske vyrobky su carachy nech sa uvedomia. Tak isto ako v kazdej krajine niektore firmy vyrabaju carachy a niektore spickove vyrobky tak je to aj v Polsku.
  Uvedomte si ludia Polsko ma samo o sebe 60 milionov obyvatelov a na takom velkom trhu sa musite trosku obracat aj kvalitou aj sluzbami aby ste prezili. A okrem toho Finox Vam vzdy povie ze okna su polske ale aj napriek tomu kvalitne. Podla mojho nazoru ktorym som si isty su jedna s najserioznejsich firiem na Slovensku a to sa tyka kvality vyrobkou a služieb.

 15. Neviem prečo každý hovorí, že okná z Poľska sú zlé. Zoberte si firmu HerTop Topolčany a firmu Drutex. Firma HerTop je slovenský výrobca okien a tie okná čo vyrobili sú “rosipané”. Firma Drutex v Poľsku vyrobia za ďen (asi) 5000 okien a tie okná su aj vážne kvalitné. Každý vraví, že Slovaktua je najlepší, avšak mám tam známeho (vo výrobe) a chcel som si od nich objednať okná a kamarát mi povedal že aj tak berú 90% okien v sezóne z Poľska, preto sú cez leto taký lacný,a v zime drahý, lebo v zime nedovážajú okná z Poľska. A s firmou FINOX mám veľmi dobré skúsenosti. Sú ochotný, a radím Vám objednajte si radšej u nich okná, ako u SLOVAKTUALU. FINOXáci STE SUPER :)

 16. Mám osobnú skúsenosť s Finoxom, nakoľko mám namontovaný ich solárny systém a som s ním mamximálne spokojný. Odporučila mi ich moja známa a neľutujem. Aj v prípade záručného servisu je to ukážové ! Ing. Adam

Pridaj komentár