Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  EKO-OKNO MP

Základé informácie

Adresa:

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
EKO-OKNO MP
4 votes, 2.21 avg. rating (35% score)

Kategórie: Okná

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1125" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy EKO-OKNO MP? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre EKO-OKNO MP. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu EKO-OKNO MP. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na EKO-OKNO MP? Na webstránke EKO-OKNO MP môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s EKO-OKNO MP. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/eko-okno-mp.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/eko-okno-mp.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 5 názorov na EKO-OKNO MP

 • Kvitkovicova Iveta says:

  Po našej skúsenosti s Firmou EKO-OKNO MP, sme prišli k záveru, že ak nemáte problémy, tak stačí ak oslovíte menovanú firmu. Dopracujete sa od vulgárnych slov a to nie len od robotníkov, ale aj od tzv. pána majiteľa až po vyhrážanie sa políciou, ktorú mimochodom sme mali volať my a nie oni, majú to chlapci trošku pomýlené….ďalej vyhrážkami typu, že Vás dajú na súd, vyberú už osadené okná. Samozrejmé je aj to v tejto firme, že robotníci v našej domácnosti boli takí drzí, že nemali problém siahať na naše osobné veci.
  Čítali sme na nete sťažnosti čo boli na túto firmu, kde sa p.Parihus snažil veľmi pravdivo reagovať. Napíšeme len toľko, komu poskytla táto firma svoje služby isto neuveril ani jedinému slovu čo tam napísal. A to, čím sa stále obháňa, že koľkoročné má už skúsenosti v tejto oblasti, by sme na jeho mieste radšej vôbec nespomínali, lebo práca, ktorú odvádza jeho “slávny kolektív” o tom vôbec, ale vôbec nesvedčí. Máme pre neho ešte jednu radu, existujú určite školenia, “Ako sa slušne správať k zákazníkom” a myslíme si, že p.Parihus by sa mal určite na nejaké prihlásiť a to čím skôr, keď teda chce ešte o niekoľko rokov mať nejakých zákazníkov.

 • =====================
  Oznam administrátora:

  Firma Eko Okno MP požiadala o odstránenie príspevku, ktorý napísala pani Kvitkovicova Iveta 31. októbra 2008. Hodnotenie nakoniec nebolo odstránené, ale 28.1.2009 napísala firma príspevok, v ktorom žiada autorku sporného príspevku, aby ich kontaktovala v záujme riešenia celej veci.

  Administrátor TopSlužby.sk.

  =====================

 • EKO-OKNO MP says:

  dobry den,
  dovolte mi v mene mojej firmy reagovat na komentar pani Kvitkovicovej.
  Do dnesneho dna neevidujeme u nas ziadnu zmluvu (objednavku) na meno Kvitkovic/-ova.
  Touto cestou prosim pisatelku, ak mala akykolvek problem s nasou firmou, nech ma kontaktuje.
  kosice@eko-oknomp.sk alebo priamo telefonicky 0918463238

  dakujem Parihus, majitel EKO-OKNO MP

 • ANDY says:

  Prestavoval som dom, a niekoľko bytov. Do 2 bytov som nechal urobiť okná od EKO-OKNO vtedy ešte bez prívlastku MP (rok 2005-2006), robil to samozrejme Parihus.

  Mám negatívne skúsenosti, či už so samotným vymeraním p. Parihusa, ktorý sa sekol o pár cm a muselo sa domurovať zhruba 15!!! cm, správanie jeho “odborného teamu” ani nebudem opisovať, nakoľko je to v tejto brandži asi bežné. Montáž čo mala trvať 1 deň trvala napokon 3. Reklamácie na zlé osadenie bez úspechu, obe balkónové dvere nesedia, plastová stena v ktorej je usadené okno + dvere neskutočne vŕzga, na čo ma pri objednávaní neupozornil.

  Samotné nastavenie dverí a okien mi napokon urobila iná firma (ktorá mi robila dom).

  EKO-OKNO si spájam s úplne negatívnym prístupom od majiteľa, cez jeho robtníkov až po samotnú kvalitu výrobkov, ktoré predáva.

 • EKO-OKNO MP says:

  Kedže túto stránku navštevuje dosť užívateľov a čítajú si negatívne ohlasy na firmy, medzi ktoré patrí aj tá moja, dovolím si vyjadriť sa k týmto dvom negatívnym anonymným názorom. Aj keď sa údajná p. Kvitkovičová podpísala, my sme zákazníčku s takým menom nemali. Takže mi to vychádza buď na negatívny ohlas od konkurečnej firmy alebo zákazníka, ktorý mal neopodstatnený dôvod na reklamáciu, ktorá mu bola zamietnutá a takýmto spôsobom sa chce anonymne pomstiť. Pisateľ pod menom p. Kvitkovičová určite patril medzi zákazníkov, ktorý nechceli doplatiť za dodaný tovar. Na možnosť vybrania osadených okien upozorňujeme zákazníkov, ktorí si nesplnia uhradenie finančného záväzku voči nám, keďže ako stojí v zmluve tovar je až do úplného vyrovnania záväzku našim majetkom. Aj my sa potrebujeme chrániť.

  Ak by boli naše služby, až tak nekvalitné ako tu opisujú dvaja nespokojný zákazníci (alebo možno je to jeden a ten istý pisateľ), asi by sme už neboli na trhu.
  Keď sa nad tým zamyslím, ak by sme Vám montovali okná v roku 2005, napadlo by Vás o 5 rokov písať negatívnu skúsenosť s našou firmou? To od kedy sa venujem tejto podnikateľskej činnosti, sa vie každý dočítať na našom webe, čiže to považujem za ďalší výmysel, sťažovať sa po 5tich rokoch na vŕzgajúce okno v byte, ktorý pán ANDY údajne rekonštruoval a nebýva v ňom.

  Ročne odmontujeme niekoľko stoviek zákaziek, z toho keď za rok máme 5-10 nespokojných zákazníkov, myslím si, že sme celkom úspešná firma keď sa píše rok 2012 a my sme stále tu. Každý nedostatok, sa snažíme riešiť k obojstrannej spokojnosti, no nie s každým človekom sa to dá.

  O rôznorodosti zákazníkov, výmyselíkov a špekulantov Vám tu písať nemusím, veď sami dobre viete, že v dnešnej dobe každý len hľadá dôvody a spôsoby, ako nedoplatiť za zákazku, alebo ako získať ešte dodatočnú zľavu za údajne zlý tovar. Vedel by som o takýchto zákazníkoch napísať asi 4 knihy a na niektorých dôvodoch reklamácií by ste sa smiali pol dňa :)

  Na záver už len toľko, venujme sa každý tomu čomu vieme, každý sa celý život učíme ako robiť veci ešte lepšie.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨