Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  E-OKNA

Základé informácie

Adresa: Švecová 467/12
014 01 Bytča
Žilinský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail: info@e-okna.org
Web: www.e-okna.org

Rozšírené informácie

Možnosť objednávky: Áno
Účel firmy: Dodať zákazníkom tie najkvalitnejšie okná a dvere.
Popis firmy: Predaj a montáž okien a dverí – eshop.
E-OKNA
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita:

Kategórie: Dvere, Okná

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1957" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy E-OKNA? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre E-OKNA. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu E-OKNA. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na E-OKNA? Na webstránke E-OKNA môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s E-OKNA. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/e-okna.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/e-okna.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 4 názorov na E-OKNA

 • vojta says:

  nej dobry firma budu tam mit ted prez leto menši brigadku a firma dobra dobrý lidi kvalitnej material

 • Pavol says:

  Firma ma potesila svojim pristupom a kvalitou okien. Rychle dodanie do 7 dni je podla mna vyhodou firmy. Velke + odomna maju za dobre odvedenu montaznu pracu. S toho vypliva – objednavajte !

 • Katka says:

  Určite nedoporučujem, termín na ktorom sme sa dohodli nedoržali, neochota dodatočnej regulácie okien. Určite si vyberte niekoho spoľahlivejšieho ako p.Kuchára

 • Miro says:

  Pan Kuchar je podvodnik najhrubsieho zrna. Okna nedodal a odmieta vratit aj zalohu. Najskor 4 krat posuval termin a potom zrusil objednavku. Celu vec musim riesit sudnou cestou. Radsej nad tymto dodavatelom ani neuvazujte!


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨