Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Drutexplast, s.r.o.

Základé informácie

Adresa: č. 230
059 72 Vrbov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0908623724
E-mail: info@drutex.sk
Web: www.drutex.sk
Drutexplast, s.r.o.
8 votes, 4.28 avg. rating (76% score)

Lokalita:

Kategórie: Okná

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1824" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Drutexplast, s.r.o.? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Drutexplast, s.r.o.. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Drutexplast, s.r.o.. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Drutexplast, s.r.o.? Na webstránke Drutexplast, s.r.o. môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Drutexplast, s.r.o.. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/drutexplast-sro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/drutexplast-sro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 8 názorov na Drutexplast, s.r.o.

 • Pavol says:

  Rychlosť, kvalita, cena.

 • Zuzana says:

  S firmou Drutexplast som velmi spokojna!
  Odporucam ich vsetkym.
  Okna aj zaluzie su cenovo vyhodne, praca a montaz bola kvalitne vykonana a vo velmi kratkom case.

 • Ján Krus says:

  Zo začiatku som mal obavy čo to budú za okná. Dnes musim povedať, že okná mam namontované 4. rok a nemam s nimi najmenší problém. Túto firmu odporúčam.

 • Repcak Michal says:

  Boli sme velmi spokojni čo sa flexibility, prevedenia doby dodania a celkoveho servisu.
  Tuto firmu rad odporucim aj znamym.

 • Ronald says:

  Vynikajuca firma, ktora poskytuje montaz vysokokvalitnych okien a pouziva pritom len tie najlepsie materialy.

  100% kvalita a rychla bezproblemova montaz. dlhodoba neporuchovost.

  Vysoko kvalifikovany pracovnici a vynikajuci pristup konatelov firmy.

 • karin23 says:

  Máme doma taktiež okná od tejto spoločnosti a sme veľmi spokojný! Aj práce boli prevedené vo veľmi rýchlom čase a kvalitne, čo bolo pre nás veľmi podstatné. Ak hľadáte firmu na dodávku okien, neváhajte a kontaktujte ich. ;)

 • vladimir says:

  j

 • Vladimir says:

  s pracovnikmi sme spokojny…co sa tyka okien tak to uz teda nie…pri kupe okien sme nedostali ani len potvrdenie…okna nam strasne rosi a steka voda..je to hlavne rano…a co sa tyka reklamacie tak nik to nechce uznat..alebo sa to stava len v snv


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨