Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  DREVAR – Ing. Gejza Varga

Základé informácie

Adresa: Dolné Obdokovce 603
951 02 Dolné Obdokovce, okres Nitra
Nitriansky
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 421/37 787 62 93
E-mail: drevarvarga@stonline.sk
Web: www.eurookna-drevar.sk
DREVAR – Ing. Gejza Varga
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Lokalita:

Kategórie: Okná, Stavebníctvo - web stránky

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1594" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy DREVAR – Ing. Gejza Varga? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre DREVAR – Ing. Gejza Varga. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu DREVAR – Ing. Gejza Varga. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na DREVAR – Ing. Gejza Varga? Na webstránke DREVAR – Ing. Gejza Varga môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s DREVAR – Ing. Gejza Varga. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/drevar-ing-gejza-varga.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/sluzby/stavebnictvo/okna/drevar-ing-gejza-varga.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou DREVAR – Ing. Gejza Varga

  • drevar says:

    Drevené eurookna a dvere vyrábajú už viac ako 16 rokov. Pre eurookná ponúkajú širokú škálu doplnkov a servisných služby.
    Záhradná architektúra, rezivo a ďalšie drevené výrobky (drevené brikety, detské ihriská, parkové drevené lavičky a odpadkové koše, masážne stoly…).
    Spokojnosť a dôvera zákazníkov je pre firmu Drevar na prvom mieste, a preto sa vždy snažia vyhovieť každej požiadavke klienta.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨